ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Розвиток стартапу

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Чому OCEN?

Напишіть нам для безкоштовної консультації
написати
8+
років досвіду роботи
icon
все в одному місці: дизайн - розробка - просування
500+
успішно реалізованих проєктів
B2B
Говоримо мовою бізнесу, розуміємо ваші потреби
icon
Постійний супровід менеджером на всІх етапах
29
спеціалістів в команді

Технології, які ми використовуємо

Все ще залишилися питання ?

Розвиток стартапів - послідовний процес, що дає можливість зрозуміти чи ідея працюватиме. Часто стартап компанії не виходить за межі початкового етапу – стадії запуску. Як же розвивати свій задум? Перетворити її на вигідний бізнес?

Стартап проекти в Україні

Стартапи в Україні можуть здобути успіх, якщо підібрано унікальну торгову пропозицію, визначено цільову аудиторію, підключено інвестиції, що дають можливість швидко вийти на ринок.

Кожен бізнес проходить етапи по-різному, одні ідеї затримуються і зволікають, інші проходять по кілька щаблів одночасно.

Етапи розвитку стартапу

  1. Ідея. Стадія зародження задуму, перетворення її на гіпотезу, бачення майбутнього продукту та пошук однодумців;
  2. Формування плану: аналітика та концепція бізнесу. Етап дозволяє оцінити проект з погляду фахівця. Без нього складно створити корисний продукт, цікавий для інвестицій. Прибутковий стартап можливий якщо було розроблено план із поставленням мети (створення концепції). Наступним етапом йде дослідження ринку, конкуренції. Це допоможе створити унікальну торгову пропозицію. Варто також визначити портрет цільової аудиторії, її потреб, можливих факторів поведінки. У бізнес-план включають і прогноз витрат і доходів;
  3. Запуск mvp – це стартап послуги від фахівців. Створюється мінімально життєздатний продукт, що дозволяє зробити швидкий запуск. Такий сайт або програма допоможе провести маркетингові дослідження, виключити ризики невдачі. Розробка допомагає команді створити прототип майбутнього майданчика, визначити функціонал, інтерфейс;
  4. Проведення тестування. З відвідувачів формують фокус групою, з урахуванням даних якої проводять тестування гіпотез. Такі технічні стартапи можуть бути у двох версіях: альфа (просте та відкрите рішення, не зовсім досконале, з багами та недоробками) та бета (відкривається для певної кількості користувачів, перевіряється, покращується). Після другої версії перевірки програми можуть отримувати своє місце Google Play або App Store. При цьому сайт розвивається за такою ж схемою;
  5. маркетинг. Прості стартапи на MVP не можна довго утримати у такому стані. Далі важливо впроваджувати різноманітні маркетингові інструменти, продумати стратегію. Після запуску часто можуть бути паузи до отримання стабільного прибутку, треба утриматися на плаву.
  6. Зрілість startup. Коли проект приносить прибуток, працює на свого власника. Але й тут зупинитися не можна: зростання треба постійно підтримувати, співпрацювати із програмістами, рекламниками, здійснювати технічну підтримку майданчика.

Фахівці Ocean-agency у Львові, Києві допоможуть ефективно розвивати стартап. Команда складається з різних професіоналів, які проведуть розробку від аналізу до створення сучасного сайту та його просування.