ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

CRM-системи для агентства нерухомості

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Технології, які ми використовуємо

Все ще залишилися питання ?

Вибирати об'єкт нерухомості для проживання чи ведення бізнесу буде простіше за допомогою продуманого, зручного сайту. Crm для агентства нерухомості - це спеціальна система, що допоможе якісно обслужити клієнта та підвести його до здійснення угоди. Ріелтор зможе ефективно організувати свою роботу та розвивати бізнес із використанням сучасних технологій.

Особливості crm для продажу нерухомості

Управління бізнесом у сфері нерухомості вимагає виконання багатьох функцій. Менеджери постійно відповідають на дзвінки, приймають заявки, розміщують оголошення, організовує зустрічі та перегляди. База клієнтів з часом зростає та потребує авторизації в обробці. Робота стане більш продуктивною якщо застосовується якісна система для агентства нерухомості.

У чому основні особливості застосування crm для нерухомості?

  • Клієнт потрапляє до загальної бази, всі дані зберігаються в одному місці. Інформація відкрита всім співробітників;
  • Програма для продажу нерухомості сама визначає куди віднести заявку, яку групу підібрати для її подальшої обробки та зберігання. Це допомагає впорядкувати процес, робота стає швидше та результативнішою;
  • планувальник crm для агентств нагадує співробітникам про важливі завдання, дзвінки, виключає втрату клієнта через неуважність.

Сучасна програма для агентства нерухомості – це суттєва економія часу персоналу, структуризація процесів, виключення помилок людського чинника.

Які вигоди дає технологія crm для нерухомості?

Кращі crm для агентства нерухомості пропонують низку переваг використання. У деяких шаблонах можна отримати безкоштовний, пробний варіант та оцінити базові можливості програмного забезпечення.

Так, основними плюсами системи є:

  • Підвищення сервісу. Клієнт відразу оцінить швидку обробку інформації менеджерами, можливість за короткий час отримати оптимальні варіанти пропозицій нерухомості. На всі дзвінки відповідатимуть менеджери, що мають велику базу даних;
  • Єдина база. Відмінне рішення для широкого штату працівників. Дозволяє працювати на загальний результат, максимально користуватися напрацювання та один одного по клієнтах та об'єктах. До того ж система робить зберігання безпечнішим, персональна та інша інформація не підлягає копіюванню;
  • Доступ за межами офісу. З виїздами на об'єкт та роботою на видалення зберігання даних у хмарі стане вигідним рішенням для всієї команди.

Найкращі crm системи для агентства нерухомості від професіоналів Ocean-agency

Вибрати дешеві, безкоштовні рішення та постійно доопрацьовувати їх чи купити замовити якісну розробку з урахуванням особливостей бізнесу недорого? Вибір очевидний! Компанія Ocean-agency пропонує срм системи різного напряму. Головна відмінність наших проектів – довгострокове та ефективне використання. Серед переваг співпраці: великий досвід фахівців та широке портфоліо виконаних завдань, величезний спектр послуг як комплексного характеру, так і вузької спеціалізації, відгуки наших клієнтів! Ціна розробок залежить від поставленої мети, але цілком доступна для бізнесу. В результаті замовник отримує не просто зручне управління, а суттєвий стрибок у розвиток бізнесу нерухомості за допомогою сучасних технологій.