ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

CRM для клініки або медичного центру

Чому OCEN?

Напишіть нам для безкоштовної консультації
написати
8+
років досвіду роботи
icon
все в одному місці: дизайн - розробка - просування
500+
успішно реалізованих проєктів
B2B
Говоримо мовою бізнесу, розуміємо ваші потреби
icon
Постійний супровід менеджером на всІх етапах
29
спеціалістів в команді

Технології, які ми використовуємо

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Все ще залишилися питання ?

Програми для клінік та медичних центрів України – незамінний помічник для контролю та управління бізнесом. Вони впораються із систематизацією та автоматизацією безлічі процесів, підвищенням якості обслуговування. Ефективна та продумана crm для клініки допоможе зробити бізнес успішнішим.

Для чого потрібна автоматизація медичного центру?

Crm для лікарні та інших закладів допоможе вирішити широкий спектр завдань. Це добрий варіант створення єдиної клієнтської бази, її сегментації за потреби. Рішення дозволяє формувати спеціальні, персоналізовані пропозиції, інформувати про послуги та потребу відвідати лікаря. З таким підходом клієнт буде максимально задоволений увагою та обслуговуванням.

Срм для медичного центру необхідна, якщо немає єдиної бази, потрібно покращити взаємодії, просувати бізнес за допомогою ефективних маркетингових стратегій. Крім цього, програма для медичного центру є актуальною, якщо потрібна автоматизація клініки. Робота покращується шляхом швидкої обробки дзвінків, заявок.

Система управління клінікою - сучасний варіант комунікації лікарів, адміністрації, менеджерів, операторів і, звичайно, клієнтів, між собою. Впровадження crm для приватної клініки чудова можливість покращити результати роботи, вийти на новий рівень взаємодії "лікар - пацієнт".

Яку функцію включає crm для медичного центру?

Crm для медичної клініки може мати величезний функціонал. Його використання залежить від напряму діяльності (стоматологія, лабораторія, педіатрія тощо). А також від завдань, які ставить бізнес. Інструменти програми для медичних закладів можуть значно покращити роботу. Серед рішень актуальні здебільшого:

  • Інтеграція системи із поштою, сайтом, телефонами компанії. Кожна заявка онлайн або стаціонарно буде оброблена, клієнт отримає зворотний зв'язок. Також інтеграція допоможе швидко відстежити ефективність запуску рекламних кампаній;
  • Поєднання із сервісами бухгалтерського обліку. Програма обліку для медичного центру часто підтримує 1С, з'єднує дані до однієї системи;
  • Електронні медичні картки. Усі дані про пацієнтів зручно зберігати у системі, з доступом до інформації різних фахівців;
  • Завдання, нагадування, запис відвідин. Всі ці функції допомагають організувати роботу, контролювати графік лікарів, нагадувати пацієнтам про візит та персонал про виконання завдань.

Ці функції, а також інші можливості покращення керування та роботи забезпечує якісне програмне забезпечення для клініки.

Спеціалісти компанії Ocean-agency пропонують розробку різних варіантів програм, залежно від побажань клієнта та потреб бізнесу. Crm система для медичного центру від професіоналів є гарним інструментом для просування і залучення нових клієнтів.