ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Розробка логотипу

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Технології, які ми використовуємо

Все ще залишилися питання ?

Кожна компанія - це своя окрема історія, свій напрямок, своя мета і свій стиль. І що що не логотип робить компанію пізнаваною серед тисячі інших. Саме він здатний донести до цільової аудиторії те, що буде найкращим чином відображати мету самої компанії. Простими словами: грамотно розроблений логотип - це гарантія впізнаваності бренду / сайту / магазину.

Сьогодні логотип використовує абсолютно кожна компанія, чим би вона не займалася. Його застосування - це з одного боку маленький, а з іншого боку великий крок назустріч до успіху і впізнаваності. Фахівці своєї справи вміло розберуться з будь-якого поставленого їм завдання, в результаті запропонувавши Вам той логотип, який буде відповідати всім Вашим вимогам. Ми враховуємо всі дрібниці, всі нюанси, всі особливості. Логотипи, розроблені нашою компанією, відрізняються своєю простотою, лаконічністю, точної і зрозумілої асоціацією, грамотним колірним поєднанням, шрифтом і говірками.

Розробка логотипу: етапи

Створення логотипу нашими дизайнерами відбувається наступним чином:

 • Підготовка, збір і обробка інформації. На підготовчому етапі наші фахівці вивчають сферу діяльності компанії, її конкурентів. Творці графічного елементу визначають, які особливості компанії і цільової аудиторії буде включено в логотип.
 • Концепція. На цьому етапі робиться добірка візуальних асоціацій, квітів, символів. Виробляється кілька концепцій. Потім з них вибирається найкращий варіант.
 • Внесення змін до концепції. При наявності недоліків ми допрацьовуємо форми, пропорції, шрифти, і кольору, щоб створити ідеальний фірмовий логотип.
 • Впровадження.

Як зробити якісний логотип?

Розробити якісний логотип компанії - значить викликати довіру у споживачів і виділиться серед конкурентів. Неякісний символ може відлякати потенційного клієнта від послуг фірми, тому важливо завжди звертатися до професійних дизайнерів. Лаконічний, символічний і силуетний логотип з першого погляду повинен зрозуміти споживачу:

 • чим займається компанія, її пріоритети;
 • серйозність підходу компанії;
 • чи можна довіряти якості її продукту;

Логотип, продуманий до найменших деталей - гідна інвестиція. Невеликий графічний елемент дозволяє сформувати позитивний імідж компанії в очах споживача. Він повинен бути яскравим, незабутнім, унікальним, викликати потрібні асоціації у потенційних і постійних клієнтів. Колірна гамма графічного елементу підбирається з урахуванням загальної концепції фірмового стилю.

Який логотип замовити у Львові, Києві?

 • Текстові (абревіатури, слова). Це логотипи на основі шрифтів, які повинні передавати суть і характер бізнесу. Абревіатури використовуються, якщо у фірми довгу назву. Для компаній, у яких короткий і чіткий назву, відмінно підходять словесні лого.
 • Графічні (знаки і символи, логотипи-персонажі). Крім тексту містять додаткові візуальні елементи. У них закладаються основні смисли та ідеї за допомогою образів. Близько шести відсотків компаній ризикують і замовляють логотип, що складається з картинки.
 • Комбіновані (текстово-графічні, емблеми). При їх розробці використовуються елементи текстових і абстрактних лого.

Важливо щоб логотип ніс максимум інформації, викликав сприятливе враження про бренд. У ньому не повинно бути зайвих деталей, безліч тонких ліній, адже це погано відбитися на його запам'ятовування.

Логотип на замовлення: навіщо він вам потрібен?

Взявши замовлення, ми ретельно вивчаємо стиль компанії, її філософію, стратегію і позицію на ринку разом з цільовою аудиторією. Все це сприяє тому, щоб Ваш логотип вийшов максимально вдалим і добре продуманим. Як результат, від нас Ви отримуєте:

 • креативність;
 • унікальний образ - ми прагнемо робити такі логотипи, які не будуть асоціюватися ні з одним іншим сайтом;
 • швидке виконання поставленого завдання;
 • оптимальну вартість.

Продуманий дизайн логотипу компанії, замовлений у нашій студії, буде працювати на Ваші цілі цілодобово. В результаті ви виділитеся з безлічі конкурентів, число нових клієнтів збільшиться, довіру до ваших товарів або послуг підвищиться. Замовити фірмовий логотип, логотип бренду або логотип сайту в Одесі і отримати безкоштовну консультацію можна в нашій студії, залишивши заявку на сайті.

Які переваги дає створення логотипу професіоналів?

Розробка логотипу від професіоналів команди Ocean-agency – це ряд плюсів для бізнесу:

 1. Замовити логотип хорошої якості - це отримати відмінне перше враження потенційних клієнтів;
 2. Розробка логотипу, дизайн, відбувається з урахуванням концепції та стратегії бізнес діяльності;
 3. Логотип компанії допоможе виділитися, підвищити конкурентоспроможність бренда;
 4. Використання фірмової відзнаки показує професійний імідж, підвищує рейтинг компанії;
 • Розробка унікального логотипу допоможе швидко повернути вкладені кошти. Вартість логотипу часто говорить про якість роботи, рівень дизайнера, включає і терміни на проект.

Послуги розробки логотипу від Ocean-agency у Львові, Києві – це швидкий та ефективний результат із підкреслення фірмового стилю сайту. Створюється єдина концепція, що доповнює одне одного. Розробка логотипів в Україні стає все популярнішою не тільки для більших компаній, а й для маленького бізнесу.