ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Налаштування ремаркетингу

Чому OCEN?

Напишіть нам для безкоштовної консультації
написати
8+
років досвіду роботи
icon
все в одному місці: дизайн - розробка - просування
500+
успішно реалізованих проєктів
B2B
Говоримо мовою бізнесу, розуміємо ваші потреби
icon
Постійний супровід менеджером на всІх етапах
29
спеціалістів в команді

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Технології, які ми використовуємо

Все ще залишилися питання ?

Для просування веб-проектів важливо використовувати різні маркетингові інструменти. Так, контекстна реклама приносить швидкий ефект, але можна отримати від неї ще більше, якщо проведено налаштування динамічного ремаркетингу. Це варіант нагадування про продукт для користувачів, які так і не придбали його. Ремаркетинг послуги – популярний запит сучасних власників бізнесу. Наша компанія Ocean-agency пропонує замовити налаштування ремаркетингу у фахівців з великим досвідом. Вони знають всі особливості специфіки інструменту та зможуть скористатися їх для максимального результату.

Навіщо потрібне налаштування ремаркетингу google та соціальних мережах?

Просування проектів за допомогою ремаркетингу чи ретаргетингу популярне для різних майданчиків. Різниця між методами практично не відчутна: послуги ретаргетингу - загальна стратегія повернення відвідувачів на майданчик, а ось ретаргетинг називають саме налаштування в кожній окремій системі.
Навіщо потрібен використовують цей варіант просування?
Вперше, відвідуючи сайт або сторінку бізнесу в соціальних мережах, мало користувачів приймають рішення відразу купити продукт або замовити послугу. Статистика показує конверсію лише у 2 %. Фахівці використовують дослідження споживчої поведінки і складається зі стадій:

  • Інтересу;
  • До уваги;
  • Бажання;
  • Дії.

У перших двох етапах користувач хоче максимально дізнатися про товар, послугу. Якщо інформація задовольнить запити, виникає бажання. Але щоб ухвалити остаточне рішення часто необхідний ще один поштовх. Ось нагадування стане такою дією. А замовити ремаркетинг для Twitter, Facebook, Instagram та інших майданчиків принесе прибуток та підвищить залученість пропозиціями.

Пошуковий ремаркетинг google adwords забезпечує додаткову взаємодію з аудиторією, підвищує ймовірність цільової дії, адже показ налаштовується саме на користувача, який виявив інтерес до контенту, послуг та товарів, саме у пошукових системах.

Налаштування ретаргетингу Google: переваги інструменту

Плюси послуги динамічний ремаркетинг у facebook, Instagram, інших мережах та пошукових системах виправдовують усі складання грошей та часу. Це:

  • Збільшення конверсій. Нагадування наздоженуть клієнта та ненав'язливо мотивують його до дії;
  • Персоналізація пропозиції;
  • Підвищення впізнаваності бренду.

Так вигоди від ремаркетингу замовити, завжди більше ніж від контекстної реклами з однаковим бюджетом.
Команда компанії Ocean-agency пропонує як стандартний, так і динамічний варіант налаштувань. Перший, просто показує товар у вигляді нагадування, другий бачить пропозицію частіше, у пошукових системах, месенджерах, соціальних мережах, вона ефективно доповнена акціями, знижками, бонусами.

Налаштування instagram retargeting та інших інструментів від наших професіоналів відбувається швидко, позитивні результати не забаряться.