ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

ERP-системи документообігу

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Технології, які ми використовуємо

Все ще залишилися питання ?

Електронний документообіг – хороший спосіб автоматизувати бізнес-процеси, організувати передачу документів між співробітниками.

Кошти електронного документообігу допоможуть швидко обмінюватися файлами, зі збереженням їхньої юридичної сили, безпеки даних.

Програми для електронного документообігу Україна – чудова можливість використовувати цифрові документи та практично виключити паперові носії. Робота може бути різною: створення, редагування, підписи, передача між співробітниками, облік у бухгалтерії. Документ переноситься на надійний сервер, з доступом із комп'ютерів співробітників. Можна забути про запорошених архівах і довгий пошук.

Особливості програми документообігу

У сучасних умовах цифрова документація з кваліфікованим електронним підписом не поступається за юридичною значимістю паперовим варіантам. Після підписання документ стає постійним. Варіант можна сміливо застосовувати у контролюючих органах, судах.

Ведення електронного документообігу може бути у двох видах:

  • внутрішньому;
  • Зовнішній.

Варіант внутрішнього ведення документації добре виявив себе, архітектура системи електронного документообігу зручна всім співробітників одного підприємства.

Зовнішній варіант дозволяє обмінюватися даними з контрагентом. Це відправка документації партнерам з бізнесу, країни та закордоном. Особливо актуально для компаній із веденням міжнародного бізнесу, зовнішньоекономічної діяльності. Швидкий обмін дозволяє ефективно співпрацювати, без довгих пересилок поштовими службами.

Причини ведення документообігу в організації

Автоматизація та електронне управління здатні підняти бізнес на новий рівень. Програма документообігу в організації здатна вирішити багато завдань та значно спростити ведення документації, без довгої підготовки, бюрократії, підписів та доставок кур'єрами до партнерів.

Причини використовувати нові технології, сучасні технології та документообіг на підприємстві.

Значне зменшення фінансових вливань. При розміщенні партнерів, клієнтів та постачальників у різних регіонах немає потреби у витратах на пошту, кур'єрів тощо;

  • Можливість працювати системно. Основний процес налагоджений, можна кілька кліків знайти потрібний документ серед десятків папок. Часто продумано зручні фільтри для швидкого пошуку;
  • Виняток втрат. Доступне налаштування вхідних у відповідні папки;
  • Прискорення роботи. Підпис одразу кількох сторінок, онлайн погодження, можливість прочитати та узгодити навіть у мобільному додатку;
  • Високий рівень контролю. Сервіс дозволяє керівникам бачити статус документа, отримувати повідомлення про його зміну, а отже, контролювати роботу співробітників. Це програма контролю документообігу.

Компанія Ocean-agency пропонує різні технологічні розробки високого рівня. Програма для ведення документообігу буде виконана з урахуванням всього необхідного функціоналу під ведення конкретного бізнесу. У нас доступно розглянути erp система приклади та підібрати актуальні рішення для успішного впровадження у робочу систему.