ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Galliano Evolution

Комплекс тренувань — gallianoevolution.it

UI/UX Design Розробка корпоративного сайту Laravel

про клієнта:

Стоврення сайту з персональними тренування можливістю налаштування за гендером та потребами користувача. Крім того, сайт пропонує замовлення персональних тренувань та харчування від тренера.

рішення:

Сайт повинен бути простим та легким для сприйняття користувачами. Важлива мобільна адаптивність доступність для користувачів на будь-якому пристрої. Структурованість - зручність навігації та логічне розташування елементів допоможуть користувачам швидко зорієнтуватися на сайті та знайти потрібну інформацію.

Отримайте ідеальну форму за короткий час!

Сайт з тренуваннями персональним тренером дозволяють людям займатися фізичними вправами в будь-який зручний для них час та місце, що є важливим елементом здорового способу життя та підтримки фізичної форми.

Картинка

Дослідницький процес

1. Визначення цільової аудиторії

Першим кроком визначення групи людей, які будуть користуватися сайтом. Це можуть бути люди, які хочуть збільшити м'язову масу, покращити свою фізичну форму або підготуватися до змагань. Важливо розуміти, хто саме буде користуватися сайтом, адже це допоможе створити зручну та корисну для них платформу

2. Аналіз конкурентів

Дослідження конкурентів і вивчити, як вони представляють свої послуги та які функції вони пропонують на своїх веб-сторінках. Це допоможе зрозуміти, які можливості є на ринку та як можна відрізнитися від конкурентів.

Прототип

Метод Mobile First - це підхід до проектування веб-сайтів та інтерфейсів, при якому спочатку створюють версію для мобільних пристроїв з невеликою шириною екрану, а потім розширюють її для більших пристроїв з великим екраном.

Картинка
Картинка
Картинка
Картинка
Картинка
Картинка
Картинка
Картинка

Компьютерна версія

Дизайнерські рішення

Ми підійшли до пошуку тренуваннь з особистою увагою до особистих потреб та комфорту. У своєму підході ми зосереджуємося не лише на стандартних шаблонах, але також на елементах, розроблених для персонального комфортного досвіду.

Thanks for watching!

Цікавий новий проект у досвіді фахівців компанії Ocean-agency – розробка цілісного, комфортного та сучасного корпоративного сайту з персональними тренуваннями.

Клієнт звернувся із запитом створити сайт, з розширеними можливостями для відвідувачів: зручне та швидке визначення аудиторії, вибір статі, потреб та іншого.

Також ресурс дозволяє замовити персональні тренування, купити меню з розкладом харчуванням від професійного тренера.

Команда детально вивчила, проаналізувавши запити та запропонувала простий, легкий сайт із відмінним сприйняттям у відвідувачів.

Окремий, обов'язковий спектр робіт - висока мобільна адаптивність розробки, можливість доступу до ресурсу з будь-якого пристрою.

Ставка зроблена і структуру. Так, продумано зручну систему навігації, оптимальне розташування елементів. Користувач платформи зможе легко орієнтуватися на сторінках, швидко знайти потрібну інформацію.

Які етапи робіт виконано?

Робота над корпоративним сайтом з пропозицією комплексу тренерів GALLIANOEVOLUTION.IT - це спектр UI/UX рішень, використання платформи Laravel.

  1. Дослідження та аналітика діяльності;
  2. Створення прототипів: комп'ютерної та мобільної версії;
  3. Дизайнерське рішення.

Перший етап досліджень та аналітики включив у себе: вивчення цільової аудиторії та аналітику конкуренції у сфері.

Фахівці визначили групи користувачів - спортсмени, які хочуть покращити форму, збільшити м'язову масу, які бажають скинути зайві кг або навпаки без шкоди здоров'ю набрати вагу. Всі ці дані, допомогли зрозуміти, яка аудиторія відвідувачі сайту та запропонувати їй максимальну зручність, корисність застосування ресурсу.

Аналітика конкурентів є важливою для будь-якого напряму діяльності. Це хороший спосіб вивчити ринок, пропозиції, надати вигідніші рішення для клієнтів, якісно відрізнятися.

Створення прототипу орієнтовано як користувачів ПК, і адаптації до мобільним пристроям.

Команда віддала перевагу використанню методу Mobile First. Рішення спрямоване на проектування Web сайтів та інтерфейсу, спочатку для версій адаптованих до мобільних гаджетів, для невеликої ширини дисплея і лише потім розширити їх для моніторів комп'ютерів та інших великих екранів.

Дизайн сайту орієнтовано комфорт особистого користування клієнтом. Платформа допоможе знайти рішення для індивідуальних потреб користувача. Це не тільки стандартні шаблони, а й елементи в особистому кабінеті клієнта розроблені для покращення зручності тренувань, харчування, оформлення замовлення та оплати, інших взаємодій. Такий підхід допомагає значно збільшити лояльність до продукту.