ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

QA і QC тестування сайту

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Технології, які ми використовуємо

Все ще залишилися питання ?

Навіщо проводити QA і QC тестування сайту?

QA / QC тестування - комплекс дій з перевірки всіх показників сайту. Перш ніж запускати розроблений сайт, обов'язково потрібно перевірити наявність в коді прихованих помилок, які призводять до Багам. Якщо сайт завантажується дуже повільно і на ньому багато вразливих місць, користувач не затримається довго на веб-ресурсі і піде до конкурентів. В результаті число продажів не збільшиться. Замовте QA тестування сайту в Одесі і ми підготуємо ваш веб-ресурс до запуску, виправимо помилки.

Регулярне проведення Quality Assurance забезпечує безперебійну роботу вашого ресурсу, дозволяє запобігати будь-яким поломки, визначати помилки, які можуть виникнути в процесі функціонування сайту. Якщо не буде мати зрозумілою навігації і інтуїтивної доступності, веб-сайт ризикує стати марною сторінкою, яких і так багато в мережі.

Коли потрібно робити QA і QC тестування сайту?

Мабуть, будь-який веб-ресурс потребує тестуванні якості, незалежно від його тематики, функціоналу.

Цю процедуру проводять в таких випадках:

 • сайт з якихось причин некоректно працює;
 • довгий час немає високої конверсії;
 • сторінки довго вантажаться.

Завдання QA тестування - зробити веб-ресурс безпечним, зручним, зрозумілим для користувачів. Вигоду від цього отримаєте не тільки ви, але і покупці вашої продукції / послуг. Клієнт швидко знаходить те, що йому потрібно, і набуває. Ви отримуєте успішний продаж і клієнта, який ще не один раз буде у вас здійснювати покупки.

Для тестування ми використовуємо 2 методу:

 1. ручне тестування сайтів. В цьому випадку тестувальник не вдається до використання програм. Такий тип тестування можна використовувати для великих проектів і вже для реалізованих сайтів.
 2. автоматичне тестування сайтів. Для цієї мети тестувальники застосовують спеціалізований софт, сервіси, або ж власноруч написані скрипти. Дозволяє оцінити продуктивність веб-ресурсу без доступу до вихідного коду, перевірити впроваджувані невеликі розширення.

Основні етапи тестування веб-ресурсів

 • Аналітика, створення Технічного Завдання.
 • Функціональне тестування. Перевіряється наскільки коректно працюють гіперпосилання, форми аутентифікації, навігації, перевіряється продуктивність завантаження файлів, лічильників, пошуку.
 • Тестування юзабіліті. Ми перевіримо наскільки ваш продукт відповідає побажанням і вимогам вашої ЦА.
 • Кросбраузерності тестування. Перевірка працездатності ресурсу в браузерах (Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari та ін.). Оцінюється верстка веб-ресурсу і дизайн.
 • Перевірка продуктивності. Усунемо невідповідності, зробимо все можливе, щоб сайт швидко завантажувався, залучав ЦА.
 • Тестування сопровождаемости.
 • Тестування безпеки сайту для запобігання всіляких хакерських атак, перевірка можливості доступу в адмінку стороннім.

Додатки для iOS і Android потребують тестування, як і сайти. Тому якщо у вашого бізнесу є мобільний додаток, додатково замовляйте його оцінку, аналіз продуктивності. У підсумку ми виявимо і усунемо баги ще до розміщення проекту в PlayMarket.

Чому варто замовити тестування сайту в Ocean Agency?

Замовити послугу комплексне тестування сайту ви можете в нашій веб-студії. Займаємося розробкою та тестуванням веб-проектів 5+ років, а в штаті тільки сертифіковані розробники.

Звернувшись до нас, ви отримуєте:

 • впевненість у всіх процесах;
 • зниження вартості ліда - ми виправимо явні промахи, щоб веб-ресурс працював коректно, швидко, був зручним для користувача;
 • високі показники конверсії;
 • комплексне просування порталу - додатково ви можете замовити необхідний спектр послуг: від пошукового просування (СЕО) до веб-програмування;
 • підвищення лояльності, що призведе до збільшення доходів;
 • корисні поради щодо виправлення багів з мінімальними витратами.

Після проведення тесту, ми надаємо повноцінний звіт проведених робіт і виявлених помилок. При необхідності будемо здійснювати подальшу підтримку.

Ціна тестування сайту залежить від перевіряється обсягу і вибору методу тестування. Орієнтовна вартість перевірки веб-сайту - 20-25 000 гривень.

Для корпоративних сайтів

$ 320

Для інтернет-магазинів

$ 1040

Для великих e-commerce проектів

$ 2080

Для мобільних додатків

$ 320

Вибирайте оптимальний пакет послуг для вас, який задовольнить ваші бізнес-завдання. Залишайте заявку на сайті прямо зараз або зв'яжіться з нами по телефону.