ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Просування інтернет-магазину

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Технології, які ми використовуємо

Все ще залишилися питання ?

Сео просування інтернет-магазину – необхідність для утримання позицій та конкурентоспроможності бізнесу. У сучасних реаліях виграє той, хто тримає руку на пульсі новинок та технологій. Пошукове просування інтернет магазин забезпечує важливий аспект онлайн продажів – зростає трафік. Його високі показники дають можливість отримати швидку окупність вкладених фінансів.

Навіщо потрібні послуги з просування інтернет-магазинів?

Розкрутка сайту магазин – ефективний спосіб просувати свої послуги, товари. Для здійснення угод необхідно налаштувати надходження потенційної аудиторії. Варіантів кілька: контекстна, націлена реклама, пости в соцмережах, оголошення на сайтах. Кожен з інструментів має як плюси, так і мінуси.

Але все ж таки, статистика показує, що найвищий відсоток припливу клієнтів забезпечує пошуковий запит. Чим вищий сайт у пошукових системах, тим більше цільової аудиторії можна отримати.

SEO просування магазинів виконує важливе завдання – максимально підвищує видимість сторінок у пошуковій системі. Правильно Оптимізований торговий майданчик завжди зручніший і корисніший для відвідувача, виграє у конкурентів і коефіцієнтом конверсію (числом продажів).

Оптимізація сторінки товарів використовується для таких цілей:

 • Піднімає позиції інтернет-магазину;
 • Розширює кількість пошукових запитів, за допомогою яких сайт відображається в пошукових системах;
 • підвищує кількість кліків сніпета у рядку видачі;
 • Утримує клієнтів та мотивує замовляти продукт;
 • Підвищує конверсію, через ліди та покупки.

Як відбувається комплексний підхід до SEO просування?

Стратегія розвитку бізнесу часто розробляється разом із проектом. За чіткої структури легше впровадити ресурс у пошукові системи. Організована спочатку система також дозволяє ефективно запровадити ключі.

Фахівці, що розробляють семантичне ядро, можуть оптимально розділити його по всьому сайту. Якщо роботи виконуються пізніше, доводиться вносити зміни до розподілу товарів, категорій, розділів. Окрема група ключів розміщується на відповідній сторінці.

Також послуги з просування інтернет-магазину вимагають роботи над:

 • Ключовими словами та семантикою;
 • Оптимізацією мета тегів "Title", "Description" (формування унікальності, впровадження основного ключа, читання, визначення довжини);
 • Підбір картинок;
 • Видом та наповненням головної сторінки, сторінок категорій, описів товарів;
 • Внутрішньою перелінковкою;
 • Адаптивна версія для мобільних додатків.

Допомога та високу якість просування інтернет-магазину Україна здатні забезпечити спеціалісти компанії Ocean-agency.

Великий досвід роботи з різними ресурсами, сервісами, технологіями дає змогу знайти оптимальне рішення під конкретні завдання клієнта. Комплексний підхід до замовлення, можливість застосовувати різні інструменти для максимального результату.