ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Email marketing

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Технології, які ми використовуємо

Чому OCEN?

Напишіть нам для безкоштовної консультації
написати
8+
років досвіду роботи
icon
все в одному місці: дизайн - розробка - просування
500+
успішно реалізованих проєктів
B2B
Говоримо мовою бізнесу, розуміємо ваші потреби
icon
Постійний супровід менеджером на всІх етапах
29
спеціалістів в команді

Все ще залишилися питання ?

Послуга Email-маркетингу включає в себе цілий комплекс робіт, основним завданням яких буде утримування або повернення клієнтів до Вашого сайту і пропонованої Вами продукції. Застосування такої послуги завжди позитивно впливає на бізнес будь-сфери, ефективність його діяльності, на розвиток інтернет-магазинів і корпоративних сайтів.

Що дає Email-маркетинг:

 • сприяє збільшенню продажів і відповідно прибутку;
 • підняти «сплячих клієнтів», шляхом цікавих для них пропозицій;
 • просувати свій товар реально зацікавленою в ньому аудиторії;
 • збільшити відвідуваність сайту;
 • сприяє тому, що бренд стає більш впізнаваним.

Сама послуга Email-маркетингу включає повний аналіз ринку, вивчення конкурентів і їх продукції, а також способу їх роботи. Також ми проводимо повну технічну підготовку, збираємо інформацію з підготовкою контент-плану розсилок. Для нас немає різниці, новачок Ви в своїй діяльності або профі. Ми вислухаємо всі Ваші побажання і допоможемо втілитися їх в життя. Наші фахівці переглянуть Вашу базу, займуться розсилками, спрямованими на залучення, як нових клієнтів, так і старих. У будь-якому випадку, співпраця з нами завжди дасть позитивний результат!

Як часто можна робити email-розсилку?

Тут важливо враховувати, як читачі реагують на частоту одержання листів. Ви можете робити e-mail розсилку щодня або 3-4 рази на місяць. Спробуйте поекспериментувати з різними сегментами, робіть різні типи розсилок та аналізуйте отримані результати роботи. Вітальний лист надсилайте протягом години після проходження успішної реєстрації, другий можете надіслати через добу, наступну – через 2-3 дні.

Етапи email-маркетингу

 1. Вивчаємо специфіку вашого проекту, проводимо аналіз ЦА, конкурентів, поточної ситуації із розсилками.
 2. Визначаємо, яких цілей потрібно досягти, складаємо план ефективного впровадження email-маркетингу.
 3. Налаштовуємо інструменти для розсилок, займаємося розробкою адаптивної верстки, готуємо унікальний дизайн та контент.
 4. Збираємо та оновлюємо базу контактів.
 5. Розсилка корисної та цікавої інформації.
 6. Аналізуємо отримані результати роботи, вивчаємо відкритість листів.
 7. Проводимо роботу над помилками, надаємо звіти. Ви отримаєте цінні поради щодо ведення реклами.

Ми готові допомогти з збільшенням доходу клієнтів у нішах:

 • Інтернет магазини.
 • Страхування.
 • Інформаційний бізнес
 • Освітні проекти.
 • Онлайн-сервіси.
 • Контентні веб-сайти.

Email, SMS, Viber та Push розсилки - окупний та ефективний канал продажів. Це недорогий та простий інструмент підвищення кількості продажів, що дозволяє збільшити чек компанії на 10-15 відсотків. Від того, наскільки ви грамотно використовуватимете розсилки, залежить прибуток вашої компанії. Якщо ви помітили, що ваша база клієнтів знижується, розсилка не дає бажаних результатів, ваших листів не читають і у вас відсутні ідеї, як зацікавити передплатників своїми послугами чи товарами, замовляйте email-маркетинг у сертифікованих фахівців. Переходьте до дій - заповнюйте бриф, і ми запустимо вам маркетинг з нуля або «прокачаємо» існуючий. Ваші листи сподобаються 80% вашої ЦА!

Інструменти та типи розсилок, які ми використовуємо

 • Тригерні розсилки. Займаємось налаштуванням стандартних та кастомізованих тригерів.
 • Welcome серія. Автоматизована серія листів допомагає прогріти користувачів для покупки.
 • Промо-розсилки. Їх налаштовують для оповіщення читачів з акціями, промокодами та спецпропозиціями.
 • Інформаційні розсилки. Для формування експертності компанії та підвищення лояльності ЦА важливо регулярно надсилати корисний контент читачам. Чи згодні? Цим ми й займемося.
 • Акції до певних подій. Допомагаємо провести масові акційні та персоналізовані розсилки.
 • Реактиваційні ланцюжки. Дозволяють повернути клієнтів, які про вас забули та давно не виходили на зв'язок.
 • Email-опитування. Це робиться для того, щоб краще зрозуміти аудиторію та провести ретельну сегментацію.

Отримати консультацію у досвідченого інтернет-маркетолога, налаштувати рекламу, замовити email-розсилку в Україні та Одесі ви можете у студії Ocean Agency. Ми комплексно підходимо до розкрутки бізнесу в соціальних мережах, розробляємо контент-плани та займаємося просуванням брендів у мережі для збільшення продажів за мінімальних витрат. Ми проаналізуємо вашу ЦА, а також стратегії, які використовують ваші конкуренти, підкажемо, як уникнути їхніх помилок. Залишайте заявку на Email-маркетинг прямо зараз.

Які плюси для бізнесу несе email маркетинг

Email розсилка – популярний маркетинговий інструмент. Ефективність доведена високими показниками продажів – збільшенням у середньому на 30%. Листи від компанії для клієнтів формують лояльність, основу активних покупців.

У чому переваги послуги електронного маркетингу?

 • електронна розсилка недорога в обслуговування. Можна підібрати оптимальний сервіс, що відповідатиме стратегії, задовольнятиме вимоги власників бізнесу. Окремі інструменти дозволяють надсилати повідомлення за мінімальних витрат;
 • Актуальна база даних передплатників. Якщо клієнт не виявив взаємодії, вона автоматично очищується. При цьому правильна емейл стратегія навпаки підтримує зацікавленість клієнтів.
 • Правильна взаємодія з аудиторією. Це формування лояльності, підтримка комунікації без вкладення нових коштів (тільки оплата копірайтеру);
 • Автоматизація через лист - ефективне рішення для просування на місяці вперед. Можна надсилати повідомлення у вигляді ланцюжка з налаштуванням часу;
 • Повернення клієнтів. Для інтернет магазинів у яких людина побувала, але так і не здійснила покупки треба нагадувати про себе. Також актуально, якщо користувач купив товар, з пропозицією нових варіантів. Розсилки зі спеціальною кнопкою при натисканні показують активність бази, її актуальність.

Замовити email-маркетинг під ключ доступно у фахівців Ocean-agency. Електронний спосіб нагадування про сайт потрібно правильно налаштувати, враховувати всі особливості діяльності, завдання, які потрібно виконати, розписати подальшу стратегію дії.

Вартість просування розраховується в індивідуальному порядку. За допомогою фахівців, їх знань можна збільшити кількість клієнтів, підняти бізнес на новий рівень.