ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Створення мобільної версії сайту

Чому OCEN?

Напишіть нам для безкоштовної консультації
написати
8+
років досвіду роботи
icon
все в одному місці: дизайн - розробка - просування
500+
успішно реалізованих проєктів
B2B
Говоримо мовою бізнесу, розуміємо ваші потреби
icon
Постійний супровід менеджером на всІх етапах
29
спеціалістів в команді

Технології, які ми використовуємо

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Все ще залишилися питання ?

Сьогодні, мобільні телефони така ж невід'ємна частина людини, як і сам інтернет. Тому, ніхто вже не дивується з того, що багато користувачів інтернет мережі відвідують різні сайти саме з телефону. Варто відзначити, що сайти ці в більшості випадків пов'язані з продажем. Це і підштовхує кожного творця звичайного сайту одночасно створювати і мобільну його версію. Це дуже зручно, адже телефон завжди поруч, його можна взяти в будь-яку хвилину, переглянути щось цікаве і, купити те, що зацікавило. Тим більше, що як показує статистика, більшість інтернет-покупок імпульсивні, що позначається на продажах.

Отже, чому варто створити мобільну версію сайту

  1. Для зручного користування ним, що позначиться на прибутку для самих продавців. Адже що-що, а телефон завжди під рукою.
  2. Можливість здійснювати дзвінок відразу ж, перебуваючи на самому сайті. Це дуже зручно для самих користувачів і виграшно для Вас.

Як би там не було, а мобільна версія сайту завжди приносить свої плоди. Тому, дуже важливо одночасно зі звичайним створенням сайту зайнятися і його мобільною версією. До того ж, наші фахівці завжди готові допомогти Вам з цим.

Що ми пропонуємо

Веб-студія Ocean Agency займається веб-розробкою 8+ років. Звертаючись до нас, ви отримаєте адаптований сайт під iPad або iPhone, а також Android, який приноситиме нових клієнтів. У нас можна замовити окремі послуги із створення дизайн-макетів мобільного порталу. Наші дизайнери розроблять найкращі графічні рішення щодо візуального оформлення мобільної версії веб-ресурсу.

Якщо у вас вже є дизайн-макети мобільної версії, наші розробники одразу візьмуться за верстку та програмування. Сайти, розроблені нашими фахівцями, забезпечують стабільну та безперебійну роботу в мережі.

Ми гарантуємо якість наших послуг. Клієнти, які зверталися до нас, стали більш затребуваними на ринку та отримують постійний приплив споживачів із мобільного інтернету.

Якщо помітили, що вашим порталом незручно користуватися, сторінки завантажуються довше 3 секунд, проблематично придбати послугу або скористатися формою зворотного зв'язку, рекомендуємо замовити розробку мобільної версії сайту в нашій веб-студії. Ви ж не бажаєте втрачати клієнтів? Правильно? За результатами співпраці з нами, ви помітите, як покращиться імідж вашої компанії, а кількість відвідувань порталу збільшиться як мінімум у 2-3 рази. Підходьте до ведення бізнесу сучасно!

Щоб розпочати співпрацю, зв'яжіться з менеджером, заповніть бриф, погодьте з нами бажані функції та бюджет.

Ми працюємо офіційно, тому наступний етап – підписання Договору та складання ТЗ. Далі обговорюємо побажання до дизайну та приступаємо до розробки та прототипування.

Перед запуском мобільної версії ми проводимо тестування IOS, Android на 28 розмірів дисплея. Після здачі проекту ви можете звертатися до нас за підтримкою та консультаціями протягом 3 місяців.

Скільки коштує створення мобільної версії у Ocean Agency

Ціна створення зручної версії веб-ресурсу розраховується в індивідуальному порядку. Щоб розрахувати вартість послуги та зрозуміти, скільки часу нам знадобиться, ми проводимо інтерв'ю. На ціну впливає побажання замовника, складність вашого проекту, термін виконання замовлення, кількість сторінок.

Залишайте заявку на розробку мобільної версії сайту прямо зараз і ми протягом доби розрахуємо ціну послуги.