ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Технічна підтримка сайту

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Чому OCEN?

Напишіть нам для безкоштовної консультації
написати
8+
років досвіду роботи
icon
все в одному місці: дизайн - розробка - просування
500+
успішно реалізованих проєктів
B2B
Говоримо мовою бізнесу, розуміємо ваші потреби
icon
Постійний супровід менеджером на всІх етапах
29
спеціалістів в команді

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Все ще залишилися питання ?

Якщо Ви думаєте, що головне створити веб ресурс, наповнити його всім необхідним контентом і просто додавати різні товари, а клієнти будуть бігти до Вас, це величезна помилка. Створення це лише початок всіх робіт, важливі підтримка і просування сайтів, їх потрібно «вести». Технічний супровід – це одна з послуг, яка завжди себе виправдовує. Чому? Наприклад, стався збій на майданчику, що робити? Щось не вантажиться чи працює неповноцінно, що робити? Всі ці питання та багато інших можна вирішити за допомогою послуги обслуговування сайту. Завдяки їй Ваш ресурс працює без збоїв, а якщо вони і відбуваються, то Ви цього і не встигнете помітити, оскільки ми швидко все усунемо.

Отже, що дає оптимізація та підтримка сайту:

 • швидка реакція на будь-який збій у роботі порталу, усунення всіх помилок та контроль за тим, щоб їх більше не виникало;
 • регулярна резервна копія, завдяки якій всі ваші дані будуть збережені;
 • швидка відповідь на будь-яке Ваше запитання щодо роботи майданчика – якщо Ви не знаєте, як провести якусь дію, ми завжди готові Вам допомогти з цим, навіть у телефонному режимі.

У будь-якому випадку, наповнення та підтримка сайту досить важлива. Вона не дасть можливим збоям порушити роботу ресурсу, а якщо це й станеться, то причину буде усунено дуже швидко. Не важливо який двигун використовується, компанія проводить якісне обслуговування сайтів на Joomla, Бітрікс, WordPress, Django та інших платформах.

Технічний супровід сайтів: переваги та спектр послуг

У будь-якій справі завжди перемагає найкращий. Теж саме в інтернеті. У ТОП завжди потрапляють веб-портали, над якими постійно працюють, регулярно вдосконалюються, наповнюються новим корисним контентом. Не завжди при розробці проекту програмісти і маркетологи втілюють у проект все необхідне.

Пошукові алгоритми постійно змінюються, з'являються нові функції, тому необхідно не переставати стежити за тим, що нового відбувається у світі сео та маркетингу. Важливо максимально швидко впроваджувати останні інновації у бізнес та “йти в ногу з часом”. Тільки в цьому випадку веб-проект буде дійсно успішним. Передаючи свій проект до рук професіоналів нашої компанії, ви отримуєте ефективне сервісне обслуговування сайтів.

Технічне адміністрування сайту в Одесі має на увазі комплексний підхід:

 • надання хостингу під майданчик;
 • реєстрацію домену;
 • регулярне резервування файлів та баз даних;
 • встановлення SSL-сертифіката;
 • запобігання виникненню шкідливих атак;
 • профілактику веб-порталу від спаму, різних вірусів, стороннього програмного забезпечення;
 • написання контенту;
 • наповнення та підтримка ресурсу;
 • оптимізацію;
 • пошук прихованих проблем;
 • контроль та розширення можливостей функціоналу;

Реєстрація домену

Створення сайту вимагає реєстрації доменного імені. Будь-який сучасний хостинг запропонує свої варіанти. Але при цьому слід підійти до цього питання серйозніше. Визначити для себе регіональний чи національний варіант, підібрати назву, що асоціюватиметься з сайтом та буде ефективним у його просуванні.

Доменне ім'я недорого

Щоб зареєструвати домен недорого і без довгих спроб, слід знати кілька простих правил:

 • Ім'я складається з букв латинського алфавіту, цифр та тире;
 • Мінімальна довжина – 1 символ;
 • Назва не повинна розпочинатися або закінчується тире;
 • Зона регіону дозволяє використовувати кирилицю (IDN домени).

Вибираючи домен недорого на сайт від наших фахівців клієнт отримує:

 • Зручну панель керування;
 • Поштова скринька;
 • Приховані персональні дані;
 • Захист доменного імені;
 • Підтримка від фахівців.

Купити домен od ua

Od ua та odessa ua домен належать до регіонального вигляду. Такі варіанти використовуються для розміщення на майданчиках регіону – Одеська область.
Реєстрація домен od ua, odessa ua доступна для фізичних та юридичних осіб. Щоб уникнути конфліктних ситуацій, ці доменні зони можуть отримати однакову назву але тільки одного власника. Якщо користувач використовує krasa.od.ua, то krasa.odessa.ua буде його.
Рядки дії домену od ua – від 1 до 10 років. Саме реєстрація є початком створення сайту клієнта, а ім'я частиною його презентації.
Регіональний варіант – відмінне рішення, що відразу визначає локацію діяльності – ведете сторінку, блог, бізнес в Одеському регіоні. Це можливість отримати недорогу альтернативу популярним та дорогим рішенням національних доменів – net.ua та com.ua.

Вигадати ім'я не складно, але його слід відразу перевіряти на сервісі, адже багато популярних варіантів часто давно зайняті. Сервіси пропонують кілька вільних рішень, що можуть підійти клієнту.
Правильний вибір домену має відповідати назві компанії, її напрямку на ринку. Таке рішення підвищуватиме цінність бренду у сфері, збільшуватиме його впізнаваність. Просте ім'я, що запам'ятовується та виділяє серед конкурентів – оптимальний варіант. Також, однакова назва сайту та домену підвищує довіру та вдячність компанії.

Реєстрація доменів недорого від компанії Ocean-agency.

Наші фахівці знають всі особливості процесу отримання імені. Купити домен в Україні за доступну ціну можна з професійним підходом команди. Так, переваги співробітництва:

 • Нам довіряли свої доменні ім'я вже понад десятки тисяч клієнтів;
 • Підтримка від спеціалістів. Професіонали готові консультувати, допомагати підбирати ефективні варіанти, надати рекомендації щодо обслуговування;
 • Захист особистих даних, персональна інформація замовника. Зареєструвати домен на юридичну особу чи фізичну особу безпечно, компанія не публікує даних у загальний доступ, клієнт зберігає повний контроль над розробкою.

З професійним вибором від спеціалістів домен com недорого, як і регіональні od. ua, може бути якісним та результативним у застосування.

Хостінг

Така послуга як хостінг знайома далеко не всім, особливо якщо людина ніяк не пов'язаний з просуванням сайтів. Але що робити, коли потрібно створити сайт, при цьому з метою отримання максимального прибутку від його створення, а саме від того, що він буде пропонувати ?! Відповідь проста, звертайтеся за допомогою до фахівців. Вони подбають про те, щоб Ви отримали своє місце на сервери, взявши його в оренду, що і є хостінг. Що цікаво, використовувати свій домашній ПК для хостінгу також можна. Правда, вчіть одне «але» - його не можна відключати протягом 24 годин на добу, при цьому, за перебоями в мережі також потрібно буде стежити. Тому, краще взяти оренду хостінгу і позбавити себе як мінімум від однієї проблеми.

Якщо розглянути хостінг більш детально, то всі Ваші дані, розміщені на Вашому сайті, включаючи фото, відео, текстову інформацію і т. Д. Будуть доступні в повній мірі всім користувачам, які потраплять на Ваш сайт. А перейти на нього вони зможуть, коли пошуковий рядок видасть їм результат пошуку. При цьому, хостінг теж поділяється на віртуальний, хмарний і VPS хостінг.

Різні типи хостінгу

Хостінги розрізняються за обсягом дискового простору, функціоналу і попередньо встановленого програмного забезпечення. Важливо відповідально підійти до вибору якісного хостінгу, щоб запустити новий інтернет-ресурс з мінімальними вкладеннями. Якщо ви коли-небудь користувалися безкоштовним хостінгом, напевно знаєте, що вони мають дуже обмежену функціональність. З платним хостінгом ви можете бути впевнені в тому, що сайт буде захищений від шкідливих атак і зможе коректно працювати. Для невеликого сайту з портфоліо відмінно підійде хостінг зі скромними характеристиками, а для великої компанії з широким асортиментом продукції потрібно вже вибирати щось серйозніше.

Віртуальний хостінг

Це дешевий і популярний тип хостінгу, при якому фізичний сервер поділений на кілька хостінг-акаунтів використовують загальний IP адреса. Щоб розмістити в інтернеті сайту-візитку, промостраніцу, портфоліо, блог, невеликий інтернет-магазин з мінімальними вимогами та інші ресурси з невисокою відвідуваністю, можна взяти в оренду якісний, при цьому дешевий віртуальний хостінг. Цей вид простий у використанні, має низьку вартість. З його недоліків варто відзначити його обмежений функціонал і «сусідів» у вигляді інших сайтів.

Хмарний хостінг

Такий варіант веб-хостінгу використовує кілька серверів для розподілу навантажень і ресурсів. Ідеально підходить для середніх і великих проектів. Збої на хмарному сервері не позначаються на роботі інтернет-ресурсу. При хмарному хостінгу, оплата відбувається у міру використання (платите тільки за ті потужності, які використовуєте).

Для ресурсів, на яких може змінюватися навантаження: в один день 1k відвідувачів, а в іншій - 47, часто вибирають хмарний хостінг. Це найнадійніше рішення на сучасному ринку, тому що він працює безперебійно.

VPS хостінг

На цьому типі хостінгу кожен користувач має свій зарезервований обсяг потужності і пам'яті. На VPS користувачеві надаються Root-доступ до сервера. Володіючи правами root можна встановлювати додаткове ПЗ для вашої віртуальної машини і управляти сервером так, як вам хочеться. Але для цього необхідно володіти технічним знаннями з управління серверами, мати початкові навички користувача Linux.

VPS - ідеальний вибір для інтернет-порталів з високою відвідуваністю або з великим об'ємом даних. За ціною цей тип обходиться дорожче загального хостінгу.

Ознаки неякісного хостінгу

 • зниження веб-ресурсу в пошукових системах;
 • значне зниження кількості замовлень, втрата клієнтів;
 • коли web-сайт не вантажиться і на нього неможливо перейти з пошукових систем.

Щоб ваш сайт працював належним чином, при виборі хостінгу завжди звертайте увагу на його технічні можливості, наявність техпідтримки, захисту від хакерських атак, наскільки він зручний у використанні.

Чому вигідно замовити хостінг для сайту в Ocean Agency в Одесі?

Наші фахівці готові надати Вам будь-яку допомогу з будь-яким видом хостінгу. Чи збираєтеся ви створити сайт-візитку або плануєте запустити інтернет-магазин з великим асортиментом товарів - ми напевно допоможемо з вибором найбільш відповідного варіанту хостінгу. Ця послуга для тих, хто небайдужий до свого бізнесу і хоче, щоб сайт стабільно працював.

Для нас немає складних нездійсненних завдань, до того ж великий досвід і бажання завжди грають на користь як нам самим, так і Вам. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісний і надійний варіант для вашого онлайн-порталу, відповідно до ваших вимог, що пред'являються до функціонала, обсягом дискового простору. Довірте хостінг нашої професійної команди, і ви відразу зможете приступити до розміщення свого сайту в інтернеті.

Замовити технічну підтримку сайту в Одесі – вірний шлях до успіху в Інтернеті!

Переваги послуги з технічної підтримки сайту:

 • економія вашого часу. Якщо ви розумієте, що ваш ресурс функціонує некоректно, сторінки довго завантажуються, ви випадково видалили контент, код або хочете змінити домен – просто зв'яжіться з нами, і буде проведена необхідна робота та дії підтримки веб-порталу;
 • безпека для Вашого ресурсу – портал буде під надійним захистом 24/7;
 • команда досвідчених професіоналів, які завжди врахують ваші побажання, підкажуть, як зробити краще, щоб швидше досягти мети. Ми детально виправимо навіть найдрібніші помилки та недоробки, які перешкоджають різним інтернет-магазинам, блогам, візиткам та іншим веб-майданчикам досягати перших місць;
 • контроль та заповнення своєчасної інформації на майданчику;
 • щомісячна підтримка сайту.

Радимо замовити обслуговування сайту до спеціалістів. Наша команда готові реалізувати доопрацювання будь-якого рівня складності, що позитивно вплине на працездатність та розвиток інтернет-магазину. У результаті ваш проект стане популярним, конверсія збільшиться. Ціна створення та просування та підтримка сайтів залежить від витраченого часу та обсягу робіт. Залишіть заявку та студія Ocean-agency з вами зв'яжемося!