ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Фірмовий стиль

Чому OCEN?

Напишіть нам для безкоштовної консультації
написати
8+
років досвіду роботи
icon
все в одному місці: дизайн - розробка - просування
500+
успішно реалізованих проєктів
B2B
Говоримо мовою бізнесу, розуміємо ваші потреби
icon
Постійний супровід менеджером на всІх етапах
29
спеціалістів в команді

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Все ще залишилися питання ?

Що таке фірмовий стиль?

Це свого роду дрес-код співробітників якоїсь конкретної організації, компанії, магазину і т. Д. Це те, що відповідає лише Вам і Вашій діяльності, безпосередньо відбиваючись в кожній дрібниці. Наприклад, оформлення логотипу, назву, колірні варіації і графіка - все це повинно мати один і той же стиль, а конкретніше, фірмовий стиль.

Унікальний корпоративний стиль знаходить своє застосування практично на будь-яких носіях, які відносяться до діяльності компанії: поліграфія (конверти різних форматів, візитки, плакати, календарі, наклейки), канцелярія, одяг персоналу, сувенірна продукція, елементи інтер'єру та багато іншого. Транспортні засоби, будівлі фірм і її офісні приміщення теж потребують індивідуального дизайні. Ви власник ресторану, кафе, магазину? Грамотно розроблений фірмовий стиль допомагає переконати клієнтів вибирати саме Ваше заклад.

Сучасний ринок дуже жорстокий, в ньому потрібно вміти знаходити своє місце, при цьому швидко і твердо займати свої позиції, просуваючись все вище і вище. Якраз такі дрібниці як логотип і фірмовий стиль сприятимуть тому, що компанія стане швидко впізнаваною і популярною. Розробка фірмового стилю дуже важливий етап, який вимагає не тільки уважності до дрібниць, але і креативності. Перед тим як приступати до роботи, ми вивчаємо Вашу компанію, вислуховуємо всі побажання і цілі. Свої ідеї ми поєднуємо з Вашими, і видаємо Вам кілька варіантів пропонованого фірмового стилю. При цьому останнє слово завжди буде за Вами.

Фірмовий стиль на замовлення в Одесі: переваги

Фірмовий стиль - важливий компонент будь-якої серйозної фірми. Створення яскравого, неповторного образу бренду дозволяє:

 • створити надійну, конкурентоспроможну організацію;

 • підвищити впізнаваність бренду, продуктів, що випускаються;

 • підвищити рівень лояльності споживачів;

 • підкреслити відмінності вашої торгової марки;

 • збільшити обсяги продажів і, власне, прибуток;

 • додати бренду індивідуальності - ви не будете губитися серед незліченної кількості конкурентів.

Крім цього ви зможете заощадити бюджет при виведенні нових продуктів, за рахунок сформованої впізнаваності і популярності бренду. Маючи свій корпоративний стиль, брендбук, набагато легше запускати на ринок нові продукти, особливо не витрачаючись на їх просування. Вся продукція користується попитом у споживачів, впізнавана і тому збільшується рівень продажів, прибуток.

Оформлення соціальних мереж

Просування в соціальних мережах починається, так би мовити, з обкладинки. Щоб залучати нових відвідувачів і підтримувати інтерес постійних клієнтів в групах, різних спільнотах, необхідний не тільки якісний і цікавий контент. Розробка фірмового стилю, дизайн, теж грає велику роль. Саме візуальні рішення можуть підвищити інтерес до публікацій, а також допомогти виділитися серед інших конкурентів. Вдало оформлений бренд компанії привертає увагу користувачів і допомагає розташувати клієнтів саме до вас.

Від якості дизайну залежить, яке враження формується у споживача про вашу організацію / бренд. Грамотний підхід до оформлення соціальних мереж зміцнить довіру клієнтів, що позитивно позначиться на просуванні бізнесу. Розробка дизайну сторінки з урахуванням розуміння психології споживача і його бажань зробить сторінку цікавою, привернуть велику кількість відвідувачів, а значить і потенційних покупців.

Що входить в оформлення соціальних мереж?

Список може включати в себе:

 • створення вікі-меню, аватарок, логотипу, обкладинок, іконок для «Актуальних stories» (Вконтакте, Фейсбук, Інстаграм, Твіттер);

 • набори банерів для промо-постів, конкурсів, акційних пропозицій;

 • оформлення публікацій в єдиному стилі;

 • продумування структури спільноти / сторінки, розташування графічних об'єктів, юзабіліті;

 • підкладки для оформлення постів і ін.

Розробка SMM-оформлення займає у нас приблизно 1-2 тижні.

Недорого замовити оформлення соціальних мереж в Одесі

Хочете зробити ваш бренд цікавим, невпізнанним на тлі конкурентів, що запам'ятовується для клієнтів? Потрібно посилити комунікації з аудиторією? Команда нашої студії орієнтована на збільшення конверсії та підвищення іміджу компанії. Довіряючи дизайн сторінок в ВК, Фейсбуці і Інстаграме, Ви зможете заощадити значну кількість часу і будете повністю впевнені в ефективності оновленого дизайну. Ми зробимо перегляд Вашої групи приємним проведенням часу для будь-якого користувача і допоможемо в формуванні іміджу неповторного, прогресивного бренду.

Крім оформлення, ви можете замовити у нас ведення спільнот для кращого результату. Ми постійно стежимо за кращими дизайнерські тенденції в інтернеті, враховуємо всі тонкощі просування і застосовуємо сучасні підходи в оформленні соцмереж.

Яким чином ми реалізуємо дизайнерське оформлення соціальних мереж?

Для створення досконалого і унікального дизайну ми обов'язково проводимо аналіз всіх ключових аспектів для побудови подальшої концепції. В першу чергу, ми збираємо необхідну інформацію про вашу фірму, аналізуємо сторінки конкурентів в соціальних мережах, вивчаємо інтереси і переваги передплатників.

На наступному етапі встановлюємо цілі, пріоритети проекту, розробляємо план дій з брендування соцмереж і вибираємо майданчик, в якій краще за все оформити профіль вашого бренду в залежності від тематики проекту. Після цього ми прорисовуємо і стверджуємо елементи дизайну.

Після узгодження створеного макета із замовником починається етап оформлення дизайну соцмереж. При реалізації комплексного оформлення спільнот, груп ми створюємо оптимальні рішення для кожної сторінки, унікальний фірмовий стиль компаній України.

Ціни на оформлення соціальних мереж

Вартість для кожного проекту розраховується індивідуально, залежить від типу і кількості оформлюваних ресурсів, наявності фірмового стилю, складності завдань, обсягу робіт, терміновості і переваг замовника. Команда Ocean Agency обіцяє, що всі вкладені гроші вже через місяць принесуть прибуток. Замовити дизайн соціальних мереж за низькою ціною в Одесі в нашій студії ви можете будь-яким зручним способом: пишіть або телефонуйте за контактним номером.

Як і де замовити створення фірмового стилю в Одесі?

Розробка фірмового стилю фахівцями нашої компанії це можливість втілити найскладніші проекти. Для нас немає нерозв'язних завдань, ми викладаємось на всі 100% з кожною новою завданням. Нам і самим цікаво працювати з кожним новим клієнтом, створюючи для нього той фірмовий стиль, який буде відповідати не тільки його виду діяльності, а й його характеру, перевагам і вимогам. Готову, повністю виконану роботу ми пропонуємо через тиждень після того, як Ви оформили своє замовлення. Наша команда запропонує вам кілька готових концептів, з яких зможете вибрати найвдаліший. При цьому завжди готові внести будь-які поправки і зміни. Ми працюємо на те, щоб кожен клієнт виходив від нас задоволеним результатом.

Розробка фірмового стилю від спеціалістів Ocean-agency це:

 • унікальний і оригінальний дизайн, який буде викликати довіру у споживачів і сприяти розвитку вашого бізнесу;

 • яскравий образ, що запам'ятовується бренду, продуманий до дрібниць;

 • відповідність фірмового стилю вимогам вашої цільової аудиторії;

 • доступний спосіб швидкого просування.

Ми створимо успішний, продуманий і солідний образ в очах конкурентів і потенційних клієнтів, який однозначно всім запам'ятатися своєю унікальністю. Оформити замовлення на створення і розробку фірмового стилю підприємства, бренду, організації або компанії в Одесі і всій Україні ви можете через форму зворотного зв'язку або по телефону.