ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Аналіз конкурентного середовища

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Технології, які ми використовуємо

Все ще залишилися питання ?

Чому так потрібен аналіз?

Хто такі конкуренти і який вплив вони мають на Ваш бізнес? Відповідь проста - це такі ж, наприклад, виробники, продавці, які пропонують споживачеві аналогічний товар. У зв'язку з цим досліджувати конкурентне середовище потрібно кожен раз, перед тим як починати свою діяльність. Це відноситься і до того, що перед тим як створювати сайт, запускати його в роботу, конкурентне середовище також повинна бути дослідженою і проаналізованої. Адже що-що, а конкуренти повинні бути оцінені по достоїнству. Тому, дізнатися хто саме Ваш конкурент, які його переваги і чим він бере покупця варто кожному, що вирішив зайнятися продажем.

І так як працює інтернет-маркетинг трохи по-іншому, включаючи той момент, коли кожен окремий сайт розробляється також окремо, то вивчення конкурентного середовища відбувається трохи по-іншому. Наприклад, конкуренти досліджуються щодо використовуваної ними реклами, її ефективності і т. Д. Досліджується сам їх сайт, інтерфейс, простота роботи з сайтом. Тільки після такого аналізу можна приймати рішення щодо свого сайту і того, в чому він повинен бути краще. Як би там не було, а якщо за справу беруться професіонали, то вони точно знають з чого починати і на що звертати свою увагу.

Етапи конкурентного аналізу

Без докладного конкурентного аналізу ринку будь-яке підприємство ведеться наосліп, особливо якщо гравець тільки починає свою діяльність на ринку. Насамперед ми визначимо основних гравців на ринку, а також виявимо ваших прямих конкурентів просуває фірми або бренду, складемо їх детальний профіль. На наступному етапі робота ведеться робота з конкретними конкурентними пропозиціями.

Наша команда проведе юзабіліті аналіз, експрес аудит технічної частини сайту конкурентів, порівняє ваш сайт з іншими гравцями на ринку. Ми розберемося, яку реакцію викликає продаваний продукт, що клієнтів приваблює, а що відштовхує. Маркетологи проведуть дослідження асортименту товарів і послуг, визначать помилки конкурентів, які були допущені при просуванні, підкажуть, як їх уникнути, які фішки можна взяти на озброєння. На основі зібраних даних, ми сплануємо кращу маркетингову стратегію ведення вашого бізнесу в конкурентному середовищі.

Переваги звернення до професіоналів

Проведення грамотного аналізу і оцінки конкурентного середовища дозволяє заощадити річний рекламний бюджет і виявити причини, що перешкоджають росту. Рекомендуємо замовити аналіз конкурентного середовища в Одесі в нашій студії в наступних випадках:

  • вам потрібен продає інтернет-ресурс;
  • ви хочете зайняти бажану нішу, посилити позиції компанії на ринку, підвищити конкурентоспроможність;
  • встановити конкурентоспроможні ціни;
  • збільшити обсяг продажів;
  • уникнути тих помилок, що зробили конкуренти.

Ми не тільки проводимо якісне дослідження ринку, а й займаємося просуванням компаній. Всього за кілька днів ми розробимо для вашого бренду поради щодо збільшення комерційної вигоди і оптимізації онлайн-проекту. Застосовуючи наші рекомендації, незабаром ви помітите, як конверсія веб-сайту підвищиться в 2-3 рази.

Рекомендуємо регулярно проводити аналіз конкурентного середовища в Одесі. Тільки в цьому випадку ваше підприємство займе гідне положення на ринку. Завдяки конкурентного аналізу ринку ви зможете грамотно спланувати майбутні інвестиції і визначити ваші можливості на ринку, які на даний момент погано обслужені. Проконсультуватися з аналізу конкурентного середовища, дізнатися точну ціну послуги можна через форму запиту або по телефону, вказаному в шапці сайту.