ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Підтримка сайту

Чому OCEN?

Напишіть нам для безкоштовної консультації
написати
8+
років досвіду роботи
icon
все в одному місці: дизайн - розробка - просування
500+
успішно реалізованих проєктів
B2B
Говоримо мовою бізнесу, розуміємо ваші потреби
icon
Постійний супровід менеджером на всІх етапах
29
спеціалістів в команді

Послуги.

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Технології, які ми використовуємо

Все ще залишилися питання ?

Ще не знаєте, чи потрібен вам технічний адміністратор для сайту? Звичайно, якщо ви власник невеликого веб-порталу / інтернет-магазину, успішно адмініструєте свій web-сайт і у вас ще не було проблем, з якими ви не могли б самостійно впоратися, то поки без технічного фахівця можна обійтися. Але рано чи пізно з'являються проблеми, вирішення яких найкраще довіряти професіоналам. До того ж технології і мода постійно диктують щось нове. А Ваші конкуренти теж не стоять на місці і активно розвивають свої сайти. І це потрібно враховувати! Якщо вам важлива коректна робота вашого веб-проекту і ви піклуєтеся про достовірність викладаємо інформації, підтримка і технічне обслуговування вам точно знадобиться.

Якщо не хочете "наламати дров", не варто співпрацювати з неперевіреними фахівцями, які можуть зовсім все зіпсувати і після цього прірву. Замовити технічне обслуговування (підтримку сайтів) в Одесі найкраще у фахівців з нашої веб-студії. Ми здатні оперативно вирішувати завдання будь-яких складнощів. Наша команда працює з сайтами, які працюють на самих популярних платформах (OpenCart, WordPress та ін.).

Чому без технічної підтримки сайту не обійтися?

Зручність використання - важливий фактор розвитку будь-якого web-ресурсу, що залучають потенційних клієнтів - ваших постійних і нових покупців. Без супроводу і обслуговування ваш сайт буде виглядати непрезентабельно, їм буде незручно користуватися на десктопних і мобільних пристроях. В результаті замовлень з сайту буде мало, а дохід компанії буде низьким.

Можна не витрачати час на вивчення тонкощів роботи CMS, коду, навчання співробітника і відразу звернутися в нашу веб-студію. У підсумку ви отримуєте сайт, який відповідає вимогам просунутого і актуального веб-проекту. Такий web-ресурс буде постійно привертати до себе увагу користувачів - ваших потенційних клієнтів.

Що включено у вартість підтримки сайту:

  • установка, оплата хостингу / домену;
  • копірайтинг (написання та розміщення оптимізованого під пошукові системи контенту, акційних матеріалів);
  • перевірка на наявність шкідливого коду, додавання нових можливостей, усунення наявних помилок;
  • резервне копіювання вмісту сторінки;
  • адміністрування сайту;
  • аудит і аналіз роботи;
  • за потребою: дизайн, верстка, програмування;
  • регулярний звіт, зняття позицій, корисні рекомендації, контроль якості.

Щоб ми могли розрахувати точну ціну технічної підтримки сайту, вам буде потрібно заповнити бриф. Переваги підтримки веб-порталу в тому, що наші фахівці будуть стежити за працездатністю вашого сайту 24/7. При виникненні помилок, збоїв в роботі ми моментально їх усуваємо, щоб сайт продовжував приносити вам прибуток.

Телефонуйте нашим менеджерам або залишайте заявку на сайті на послугу "підтримка сайту в Одесі"!