ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Наші кейси.

Кожен проект - це унікальна історія, яку ми розповідаємо через наші дизайнерські уяви, навички кодування та брендингу. Запрошуємо вас дізнатися більше про наші можливості та досягнення, переглянувши наше портфоліо.

9+
500+
10+
3
24+
років
успішно реалізованих проєктів
досвіду роботи
місяця гарантії
спеціаліста в команді

Все ще залишилися питання ?

Портфоліо готових проектів – важлива складова успішної студії

Ocean Agency надає повний спектр послуг, пов'язаний із розробкою, дизайном та розкруткою сайтів в Одесі та Україні. Розробляємо зручні та по-справжньому красиві веб-сайти для людей з гарним дизайном та технічними показниками. На цій сторінці ми зібрали останні успішно виконані проекти, що приносять прибуток своїм власникам. Дизайни та функціонал веб-сайтів розроблені за побажаннями наших замовників, відображають їх цілі та завдання.

Причини подивитися портфоліо (приклади робіт) Ocean Agency

Створення портфоліо сайтів демонструє вид проекту, функціонал, логічність розміщених блоків та інших елементів конструкції, а також інструменти, які були використані для вирішення завдань порталу. Саме приклади робіт дозволяють оцінити здібності, вміння та зрозуміти потенціал команди Ocean Agency.

На цій сторінці показані категорії сайтів, як інтернет-магазини, сайти-візитки, переробка та утилізація шин, мовні курси за кордоном тощо, створені за останні роки діяльності нашої веб-студії. Детально ознайомтеся з їх дизайном, функціональністю, та визначтеся з тим, як має виглядати ваш майбутній ресурс. Можливо, вам сподобається один із створених нашою командою сайтів і ми розробимо схожий варіант для вашої компанії. Для цього скористайтесь кнопкою "Хочу також" на сторінці проекту.

Ці веб-ресурси були розроблені під технічні вимоги пошукових систем, тому що робимо сайти для розкрутки. Адже без пошукового просування люди ніяк не дізнаються про той чи інший продукт/послуги. Сайти, створені нашою компанією, відмінно підходять для контекстної реклами. Вибирайте ресурси для прикладу, покажіть їх нашим менеджером, і ми створимо ексклюзивний варіант з урахуванням ваших уподобань.

Замовники, які вже скористалися послугами студії Ocean Agency, залишилися задоволеними отриманим результатом та рекомендують нас друзям. Не знаєте, з чого почати? Звертайтеся до наших досвідчених фахівців, які допоможуть реалізувати будь-яку вашу ідею. Для цього залишайте заявку на сайті або телефонуйте за номером телефону.