ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Інтернет маркетинг

Чому OCEN?

Напишіть нам для безкоштовної консультації
написати
8+
років досвіду роботи
icon
все в одному місці: дизайн - розробка - просування
500+
успішно реалізованих проєктів
B2B
Говоримо мовою бізнесу, розуміємо ваші потреби
icon
Постійний супровід менеджером на всІх етапах
29
спеціалістів в команді

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Технології, які ми використовуємо

Все ще залишилися питання ?

Чому такий популярний інтернет маркетинг?

Останнім часом інтернет маркетинг набирає все більшої і більшої популярності. Його застосування саме в інтернеті завжди позначається на максимально позитивному результаті щодо продажу або послуг. До того ж, саме комплексний інтернет маркетинг включає в себе реально цілий комплекс робіт, виконуючи ряд завдань.

Отже, що робить інтернет маркетинг:

 • приваблює клієнтів - завдяки тому самому інтернету про Вас і Ваші товари / послуги знатиме велике число цільової аудиторії, реально зацікавленою у Вашій продукції;
 • Ваш товар / послуга стануть максимально впізнаваними;
 • підвищує довіру до Вас - цьому сприяють позитивні відгуки, розміщені на Вашому сайті;
 • сприяє поліпшенню відносин з партнерами з подальшою можливістю розширення бізнесу - це завжди вигідно;
 • підвищує попит на Ваш товар / послугу - при цьому відбувається це досить швидко;
 • збільшує видимість сайту в мережі - багато користувачів інтернет мережі в пошуку потрібного товару будуть потрапляти саме на Ваш сайт.

Послуга комплексного інтернет-маркетингу досить вигідна, так як вона має одну ціну, а роботу виконує в комплексі. Таким чином, Ви економите свої гроші, а результат буде досить ефективний.

З чого складається комплексне просування?

Комплексний інтернет маркетинг фірми передбачає використання всіх існуючих способів просування для отримання цільового трафіку. Це дозволяє «вичавити» максимум з просування різними каналами, відсікти ті напрямки, які не приносять позитивних результатів. Якщо ви хочете мати стабільний потік клієнтів і підвищити рівень продажів, варто вже сьогодні замовити послуги інтернет маркетингу під ключ в Одесі від «Ocean Agency».

Комплексне просування в інтернеті включає в себе:

 • Пошукову оптимізацію (SEO). Грамотно проведена пошукова оптимізація інтернет-порталу дозволяє збільшити конверсію до 5%. А це означає, що продажі продукції або послуг будуть поступово рости, збільшуючи прибуток фірми.
 • SMM. Просування в соціальних мережах необхідно будь-якої компанії незалежно від її віку, масштабу і спрямованості. Активні сторінки в Facebook і Instagram дозволяють підвищити лояльність споживачів до вашого бренду і забезпечують сотні тисяч потенційних клієнтів. Ми врахуємо специфіку вашого бізнесу і підберемо оптимальну платформу для робіт по інтернет-маркетингу.
 • Контекстну рекламу - потужний інструмент для швидкого залучення нових клієнтів. Це рекламне оголошення, налаштоване в Google Adwords, що видається пошуковою системою в залежності від запиту користувача.
 • Крауд-маркетинг.
 • Email-маркетинг.
 • Інші додаткові маркетингові інструменти.

Ціна послуги комплексний інтернет маркетинг в Києві, Одесі

У кожного проекту свої нюанси, тому вартість розраховується індивідуально і переглядається в міру необхідності. Ціна послуги комплексного маркетингу залежить від поточного стану фірми, складності тематики, обсягу робіт та деяких інших факторів. Щоб комплексний digital маркетинг приносив позитивні результати, проводиться глибока аналітика. Ми починаємо свою роботу з проведення аналізу ваших конкурентів, дослідження споживачів, створення «аватарів» клієнтів. Далі проводиться технічний і пошуковий аудит вашого веб-сайту, аналіз юзабіліті, постановка цілей. На основі отриманих даних ми розробляємо маркетингову стратегію, підбираємо оптимальні методи розкрутки, веб-інструменти відповідно до вашим бюджетом.

Зв'яжіться з нашими фахівцями і дізнайтеся приблизні ціни на комплексне просування. Ми розробимо ефективну стратегію просування і забезпечимо довгостроковий ефект збільшення продажів вашого продукту. Замовивши послуги інтернет маркетингу в Одесі у нас, ви зможете дешевше отримувати клієнтів, збільшите рівень продажів і, власне, прибуток, а вартість реклами значно знизиться.

Комплексний інтернет маркетинг: плюси та мінуси

Перед зверненням до агентства інтернет-маркетингу варто визначити для свого бізнесу варіант інструменту для рекламних дій. Здебільшого вибір між одним конкретним способом просування. Наприклад, контекстна реклама, всі фінанси та стратегія під неї. Або комплексна стратегія - просування через інтернетмаркетинг під ключ.

Фахівці компанії Ocean-agency рекомендують робити ставку на другий підхід, але завжди брати до уваги тип проекту, бюджет, аудиторію та інші фактори. Інструмент, як і подібні рішення, розвинути бізнес має як переваги, так і недоліки використання.

Які плюси несе комплексний веб-маркетинг:

 • Велике охоплення аудиторії. Так, для одних користувачів важливе застосування соціальних мереж, для інших пошукових систем, треті надають перевагу перегляду відео на популярних ресурсах. Тому кілька каналів суттєво розширюють трафік.
 • Впізнаваність бренду. Компанія, яка часто презентує себе в медіа просторі, ефективно підвищує рівень впізнаваності на ринку;
 • Кращий канал просування. Практика дозволяє побачити, де результат використання каналу високий, а який можна упустити і не вкладати бюджету;
 • Курс на швидке зростання. Якщо seo працює на перспективу, контекстна реклама дає швидкі показники. Комбінація дозволяє знайти золоту середину та стабільність;
 • Підвищення позиції серед конкурентів. Комплексні рішення застосовують не так багато компаній. Його впровадження є серйозною перевагою, що дозволяє отримати нових клієнтів.

Послуги інтернет-маркетингу в комплексі не завжди доречно замовляти. Серед мінусів:

 • Висока вартість застосування;
 • Потреба професіоналів. Не всі агентства можуть надати справді гарний результат у всіх напрямках;
 • Не підходить для вузької діяльності, наприклад, продажів в одному місті, непопулярного товару чи специфічних послуг на одній платформі.

Широкий онлайн маркетинг - це аналітика найкращих рішень через практику їх спільного впровадження. Сайт бізнесу, програми отримує всебічну підтримку, трафік, конверсії, що сприяє ефективності бізнесу, зростанню бренду.