ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Дизайн банерів

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Технології, які ми використовуємо

Все ще залишилися питання ?

Чому так важливий дизайн банерів?

Одним з різновидів сучасного просування товарів в інтернеті є банер. Його використовують для залучення до продукції, що продається нових клієнтів, збільшення трафіку, підвищення коефіцієнта продажів. Занадто яскраве, настирливе зображення тільки відштовхує відвідувачів і викликає асоціації з шкідливими сайтами. Для того, щоб банер привертав увагу клієнтів, він повинен мати бездоганний дизайн, в ньому не повинно бути нічого зайвого. Дизайн повинен бути лаконічним, приємним до для ока. Важливо використовувати правильні комбінації шрифтів і сильний текст, щоб миттєво зацікавити клієнта.

Рекламні банери можуть працювати через призму рекламних платформ, соціальних мереж, реклами в Google Ads. Їх часто замовляють інтернет-магазини і компанії з надання різних послуг, щоб залучити клієнтів до нових спеціальним пропозиціями, сезонним акціям або розпродажів.

Банерна інтернет-реклама донині працює ефективно. Адже сприйняття людини влаштовано таким чином, що найкраще ми сприймаємо і запам'ятовуємо інформацію візуально. Банер - це відмінна можливість максимально якісно прорекламувати свою компанію, бренд, продукт. Завдяки сучасній аналітиці, ви зможете простежити за ефективністю показів реклами.

Довірте створення ефективного дизайну банера професіоналам

Наша студія не один рік розробляє стильні і ефектні дизайни банерів, які мають професійний зовнішній вигляд, викликають незабутнє враження на відвідувачів, вселяють довіру. Замовляючи створення дизайну рекламного банера у нас, ви отримуєте:

  • зниження витрат на маркетингову кампанію;
  • підвищення рівня продажів;
  • підвищення впізнаваність бренду серед ваших потеніціальних клієнтів;
  • збільшення веб-трафіку на ваш сайт.

Якщо Ви нічого не розумієте в дизайні, брендінгу, айдентіка, сучасні тенденції і хочете відразу звернутися до професіоналів, за Вашу роботу візьметься кілька людей. Нами буде розроблено кілька візуальних концепцій майбутнього рекламного банера. Розробка рекламного банера займає від кількох днів до двох тижнів, в залежності від ваших вимог і складності виконання замовлення.

Яким чином відбувається розробка банерів для сайту у Львові, Києві?

Насамперед ми вивчаємо індустрію і спрямованість Вашого бізнесу, визначити, з якою метою потрібно досягти, виявляємо споживчі асоціації. Для створення виразного і впізнаваного оформлення нам буде потрібно вивчити рекламні банери ваших прямих конкурентів і зрозуміти переваги ЦА.

На наступному етапі підбираємо оптимальну колірну гаму, читабельні шрифти, визначаємося з розміром і який вид банера вам необхідний (статичний або динамічний). Ви можете надати нам свій текст рекламного банера або довірити створення рекламного тексту нашій команді. Після цих етапів відбувається розробка макета та створення якісного дизайну банера. Після оплати і можливих виправлень Ви отримуєте готові файли в необхідних форматах.

Скільки коштує послуга?

Вартість дизайну банера розраховується індивідуально для кожного клієнта з урахуванням його бюджету і вимог. Ціна послуги залежить від терміновості, кількості варіантів дизайну банера, рівня складності проектного завдання. Якщо бажаєте замовити розробку рекламного банера з унікальним і оригінальним дизайном, з огляду на юзабіліті і портрет ЦА, вартість такого банера буде вище.

Наша команда створює унікальні та креативні дизайни банерів, які допомагають у розвитку веб-ресурсу, знижують витрати на рекламу і маркетинг. Результат перевершить ваші очікування.

Залиште заявку на сайті або зверніться до наших менеджерів, і ми прорахуємо, яка буде остаточна ціна на дизайн банера. Всі контактні дані нашої компанії ви можете знайти на сайті.

Дизайн банерів: особливості

На сучасних сайтах можна зустріти різноманітні оголошення. Одні користувачі пропускають повз нього, інші чіпляють і змушують перейти на сайт. Що стоїть за результативність запуску, креатив та оригінальність? Ні, дизайн банера – це ще й цілий ряд основ та принципів, які постійно використовують фахівці.

Компанія Ocean-agency у Львові, Києві пропонує послугу розробка та дизайн рекламних банерів. В основному вони рекомендують впроваджувати 6 головних аспектів перед запуском в інтернет:

  1. Правильна структура, розміщення елементів;
  2. Помітність кнопки заклику до дії;
  3. Доречне, грамотне зображення;
  4. Продумана кольорова гама;
  5. Включення метафор, сюрреалізму – зрозумілий, але при цьому оригінальний підхід;
  6. Динаміка. Добре впишуться анімації, додавання великих рядків.

Ефективний дизайн банера для сайту – реклама, що швидко окупається збільшенням трафіку на сайт. Ціна роботи не висока, періодично доступно робити оновлення.