ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Створення інтернет-магазину.

Головний інструмент онлайн продажів

Обговорити проєкт

Інтернет магазин для вашої сфери під ключ

Ми створювали інтернет-магазини для різних ніш:

 • Інтернет-магазин мобільних гаджетів
 • Інтернет-магазин дитячих іграшок
 • Продуктовий інтернет-магазин
 • Інтернет-магазин косметики
 • Ювелірний інтернет-магазин
 • Інтернет-магазин автозапчастин
 • Інтернет-магазин меблів

І багато інших

Етапи розробки.

01Крок перший

Аналіз ринку.

 • Аналіз цільової аудиторії - потрібно зрозуміти, хто ваші клієнти, на що вони звертають увагу і що нам обов'язково потрібно врахувати.
 • Аналіз конкурентів - вивчаємо ваших конкурентів, їх переваги та слабкі місця, і використовуємо це для створення найбільш зручного сайту.
Картинка
02Крок другий

Проектування інтернет-магазину.

 • Створення структури сайту - створюємо структуру та креслення сайту, обговорюємо з вами та узгоджуємо деталі
 • Збираємо референси - разом з вами вибираємо приклади найкращих сайтів, на які ми орієнтуватимемося в процесі дизайну
Картинка
03Крок третій

Дизайн інтернет-магазину.

 • Визначаємося з напрямком - вибираємо разом з вами кольори та шрифти сайту, основний напрямок дизайну
 • Працюємо з контентом - пишемо необхідні контент для сторінок вашого інтернет-магазину
 • Дизайн головної сторінки - працюємо над головною сторінкою сайту, готуємо мобільну адаптацію
 • Закінчуємо інші сторінки - працюємо над сторінками, каталогом, картками товару і робимо повну мобільну версію
Картинка
04Крок четвертий

Розробка інтернет-магазину.

 • Front-end розробка - програміст створює зовнішню картинку вашого сайту
 • Back-end розробка - програміст задає логіку вашого сайту – методи оплати, способи доставки, інтеграцію з вашою обліковою системою
 • Панель управління сайтом - створюємо інстурмент, щоб ви могли керувати сайтом, не вдаючись щоразу до найму програмістів
Картинка
05Крок п'ятий

Підтримка.

 • Виправлення багів (безкоштовно) - якщо ми десь припустилися помилки – не страшно. Ми виправимо все безкоштовно – для нас головна якість продукту.
 • Доробки сайту - ми з радістю допоможемо вам покращити ваш сайт та додати новий функціонал
Картинка

Як зробити якісний інтернет-магазин?

Конверсійний дизайн

У вас є 2 секунди, щоб зацікавити користувача, щоб утримати його на вашому сайті.

Стабільність роботи

Сайт повинен працювати без помилок та просадок 24/7/365. Інакше ви втрачатимете ваших клієнтів.

Зручна панель керування

Іноді потрібно швидко змінити текст на сайті або додати нові товари, які з'явилися. Вам точно знадобиться проста у використанні панель управління інтернет-магазином.

Комплексний інтернет-маркетинг

Для отримання максимальної кількості клієнтів необхідно поєднувати різні канали просування. Це дозволить вам забезпечити ваш бізнес стабільним потоком покупців.

Швидкість завантаження

Якщо ваш сайт довго завантажуватиметься - клієнти оберуть той сайт, де покупку можна здійснити швидше і без проблем.

Брендінг

Ваш бренд має бути незабутнім - логотип, шрифти та кольори вашого інтернет-магазину повинні бути уважно підібрані.

Як зробити якісний інтернет-магазин?

Конверсійний дизайн

У вас є 2 секунди, щоб зацікавити користувача, щоб утримати його на вашому сайті.

Стабільність роботи

Сайт повинен працювати без помилок та просадок 24/7/365. Інакше ви втрачатимете ваших клієнтів.

Зручна панель керування

Іноді потрібно швидко змінити текст на сайті або додати нові товари, які з'явилися. Вам точно знадобиться проста у використанні панель управління інтернет-магазином.

Комплексний інтернет-маркетинг

Для отримання максимальної кількості клієнтів необхідно поєднувати різні канали просування. Це дозволить вам забезпечити ваш бізнес стабільним потоком покупців.

Швидкість завантаження

Якщо ваш сайт довго завантажуватиметься - клієнти оберуть той сайт, де покупку можна здійснити швидше і без проблем.

Брендінг

Ваш бренд має бути незабутнім - логотип, шрифти та кольори вашого інтернет-магазину повинні бути уважно підібрані.

Прості та складні інтернет-магазини.

Разработка интернет-магазина на WordPress и Opencart

Якщо у вас обмежений бюджет, і в той же час вам не потрібний складний функціонал - вам відмінно підійде інтернет-магазин на CMS-системі. Найпопулярнішими з них є Wordpress/Woocommerce, Opencart, Shopify та інші. Вони дозволяють створити інтернет-магазин швидко та з мінімальним бюджетом.

Розробка складних інтернет-магазинів

Наша команда може допомогти вам створити складніший інтернет-магазин з використанням різних фреймворків. Це дозволить закласти складну кастомну логіку, різні панелі керування. Ми пропонуємо широкий вибір фреймворків: Vue.js, React.js, PHP Laravel, Node.js та інші.

Інтеграція з обліковими системами

Якщо ви використовуєте СRM-систему для того, щоб вести облік ваших товарів, вам буде зручно її інтегрувати у ваш інтернет-магазин. Для цього потрібно розробити логіку взаємодії між системами. Наша команда має досвід інтеграції різних облікових і CRM систем - наприклад, 1С, eSputnik, Bitrix та інші.

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Поширені запитання.

З чого розпочати розробку інтернет-магазину? arrow
Для того, щоб бути впевненим, що ваш інтернет-магазин виконуватиме всі функції, які ви хочете – перед стартом робіт потрібно обов'язково продумати весь функціонал та структуру сайту. Якщо ваш сайт передбачає якісь складні інтеграції – їх також необхідно продумати до того, як розпочинати розробку. Цей це зазвичай називається Discovery, і наша команда завжди його робить разом з вами до старту робіт, щоб ви були впевнені в тому сайті, який ви отримаєте за підсумком. Після цього розпочинаються роботи з дизайну. Коли дизайн повністю закінчено – в роботу вступають програмісти. Таким чином, ви повністю контролюватимете процес зі створення вашого інтернет-магазину і не витратите зайвий бюджет.
Чи можлива інтеграція з 1С та іншими обліковими системами? arrow
Звісно так. Облікові системи – один із інструментів управління вашим бізнесом. Однозначно ці системи варто інтегрувати у ваш інтернет-магазин для зручнішого керування сайтом. Для того щоб це зробити, нашій команді необхідно проаналізувати, за яким принципом ви ведете облік/управління бізнесом на даний момент. Після цього ми зможемо повністю інтегрувати систему з інтернет-магазином. Наша має багатий досвід з інтеграцією різноманітних сервісів, у тому числі з 1С.
Скільки коштує створити інтернет-магазин? arrow
Вартість базового інтернет-магазину починається від $1300 і збільшується залежно від ваших вимог. Якщо використовувати CMS-системи, можна створити інтернет-магазин в рамках обмеженого бюджету. Якщо ж вас цікавить складніший сайт із різними інтеграціями - ми розрахуємо вартість індивідуально, щоб покрити всі ваші потреби.

Створення інтернет-магазину дасть можливість не просто вийти на новий рівень, а й почати свій бізнес з нуля, з мінімальним фінансовим вкладенням. Створити такий канал збуту буде дуже серйозним і відповідальним кроком, так як якісно виконана робота фахівців впливає на успішність проекту. А саме: створення зручного для користувача інтерфейсу, привабливого дизайну, повноти і доступності всієї інформації, розміщеної на сайті магазина. Все це і багато іншого істотно впливає на успіх Вашого бізнесу. Веб-студія «Одеса» займається комплексними послугами з розробки і створення сайтів, а також їх просуванню з подальшим обслуговуванням інтернет-магазину у всіх напрямках бізнесу.

Що таке інтернет-магазин?

Розробка інтернет магазину - це створення інтерактивного сайт, який повністю адаптований під потреби своїх покупців. У ньому створюється зрозумілий у використанні каталог послуг або товарів з повною їх характеристикою, описом і ціною, а також з кошиком, де можна оформити своє замовлення, оплатити його, як онлайн, так і будь-яким іншим зручним способом. Також, якщо є необхідність, можна реалізувати і інші допоміжні інструменти, такі як:

 • аналітичні і статистичні інструменти;

 • 1с + складська база;

 • система пошуків;

 • форма зворотного зв'язку і т. д.

Для чого створюють інтернет-магазин?

Основною метою створення інтернет-магазину буде отримання стабільного основного або допоміжного каналу шляхом збуту різної продукції, що має масовий попит. Розробка інтернет магазину допомагає залучити певну цільову аудиторію, а сам процес вибору і здійснення покупки істотно спрощується. Простота в оформленні, супроводі та документальне забезпечення гарантує простоту управління і аналізу ефективності проекту.

Переваги створення інтернет-магазину

Займатися торгівлею в інтернет-магазині можна протягом 24 годин на добу, кожен день і не бути прив'язаним до конкретного місця. Накладні витрати, які відсутні в даному випадку, дозволять знизити ціну на продукт, що оцінить кожен її споживач. До того ж витрата власника бізнесу також буде мінімальним. Замовити товари можна вибираючи їх з каталогу, що містить актуальні дані про товар. Розробка інтернет магазину дає можливість власник бізнесу керувати власною бухгалтерією, звітами, контролюючи витрати і оптимізуючи магазин відповідно запитам реальних споживачів.

У сучасному світі нічого не відбувається без інтернету. При цьому, безліч магазинів, як тих, хто реально працює, маючи торгову площу, так і тих, хто займається продажем в інтернеті. Якраз для останньої категорії і потрібно створювати інтернет-магазин. При цьому зробити це потрібно правильно і обдумано, тоді і результат буде максимально очікуваним.

Отже, сам по собі інтернет-магазин являє собою сайт, на якому розміщується самий різний товар, у відповідність з тим, що Ви хочете продавати. Але те, як часто його будуть відвідувати потенційні клієнти, здійснюючи покупку, залежить від грамотної розробки магазину і його підтримки. Тому, такий сайт буде мати різні вкладки, включаючи вкладку оплати і доставки.

Що дає створення інтернет-магазину:

 • магазин працює цілодобово;

 • ціни на товар в ньому куди нижче тих, які можуть бути в звичайних магазинах (це пов'язано з тим, що не потрібно платити за оренду, заробітну плату співробітникам і т. д.);

 • витрата на покупку продукції буде меншим, так як її теж можна замовляти через інтернет.

Підсумок один - інтернет-магазин на сьогодні дуже і дуже актуальний. А його правильне створення і просування завжди приносить відмінні результати.

Вартість від 1300$

Включає:

Конверсійна посадкова сторінка

Висока швидкість завантаження

Продуманий дизайн

Базова SEO-оптимізація

Налаштування веб-аналітики

Отримати

Все ще залишилися питання ?

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Створення інтернет-магазину дасть можливість не просто вийти на новий рівень, а й почати свій бізнес з нуля, з мінімальним фінансовим вкладенням. Створити такий канал збуту буде дуже серйозним і відповідальним кроком, так як якісно виконана робота фахівців впливає на успішність проекту. А саме: створення зручного для користувача інтерфейсу, привабливого дизайну, повноти і доступності всієї інформації, розміщеної на сайті магазина. Все це і багато іншого істотно впливає на успіх Вашого бізнесу. Веб-студія «Одеса» займається комплексними послугами з розробки і створення сайтів, а також їх просуванню з подальшим обслуговуванням інтернет-магазину у всіх напрямках бізнесу.

Що таке інтернет-магазин?

Розробка інтернет магазину - це створення інтерактивного сайт, який повністю адаптований під потреби своїх покупців. У ньому створюється зрозумілий у використанні каталог послуг або товарів з повною їх характеристикою, описом і ціною, а також з кошиком, де можна оформити своє замовлення, оплатити його, як онлайн, так і будь-яким іншим зручним способом. Також, якщо є необхідність, можна реалізувати і інші допоміжні інструменти, такі як:

 • аналітичні і статистичні інструменти;

 • 1с + складська база;

 • система пошуків;

 • форма зворотного зв'язку і т. д.

Для чого створюють інтернет-магазин?

Основною метою створення інтернет-магазину буде отримання стабільного основного або допоміжного каналу шляхом збуту різної продукції, що має масовий попит. Розробка інтернет магазину допомагає залучити певну цільову аудиторію, а сам процес вибору і здійснення покупки істотно спрощується. Простота в оформленні, супроводі та документальне забезпечення гарантує простоту управління і аналізу ефективності проекту.

Переваги створення інтернет-магазину

Займатися торгівлею в інтернет-магазині можна протягом 24 годин на добу, кожен день і не бути прив'язаним до конкретного місця. Накладні витрати, які відсутні в даному випадку, дозволять знизити ціну на продукт, що оцінить кожен її споживач. До того ж витрата власника бізнесу також буде мінімальним. Замовити товари можна вибираючи їх з каталогу, що містить актуальні дані про товар. Розробка інтернет магазину дає можливість власник бізнесу керувати власною бухгалтерією, звітами, контролюючи витрати і оптимізуючи магазин відповідно запитам реальних споживачів.

У сучасному світі нічого не відбувається без інтернету. При цьому, безліч магазинів, як тих, хто реально працює, маючи торгову площу, так і тих, хто займається продажем в інтернеті. Якраз для останньої категорії і потрібно створювати інтернет-магазин. При цьому зробити це потрібно правильно і обдумано, тоді і результат буде максимально очікуваним.

Отже, сам по собі інтернет-магазин являє собою сайт, на якому розміщується самий різний товар, у відповідність з тим, що Ви хочете продавати. Але те, як часто його будуть відвідувати потенційні клієнти, здійснюючи покупку, залежить від грамотної розробки магазину і його підтримки. Тому, такий сайт буде мати різні вкладки, включаючи вкладку оплати і доставки.

Що дає створення інтернет-магазину:

 • магазин працює цілодобово;

 • ціни на товар в ньому куди нижче тих, які можуть бути в звичайних магазинах (це пов'язано з тим, що не потрібно платити за оренду, заробітну плату співробітникам і т. д.);

 • витрата на покупку продукції буде меншим, так як її теж можна замовляти через інтернет.

Підсумок один - інтернет-магазин на сьогодні дуже і дуже актуальний. А його правильне створення і просування завжди приносить відмінні результати.