ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Просування інформаційного сайту

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Чому OCEN?

Напишіть нам для безкоштовної консультації
написати
8+
років досвіду роботи
icon
все в одному місці: дизайн - розробка - просування
500+
успішно реалізованих проєктів
B2B
Говоримо мовою бізнесу, розуміємо ваші потреби
icon
Постійний супровід менеджером на всІх етапах
29
спеціалістів в команді

Все ще залишилися питання ?

Просування інформаційного сайту має низку суттєвих відмінностей від розкручування інтернет-магазину або корпоративного ресурсу.

Перше, це звичайно зовсім інший функціонал та наповнення майданчика. Якщо комерційні послуги з метою здійснення продажу, то для інформаційного порталу на місце виходить контент і користувачі. Головне завдання інтернет-ресурсу – інформування аудиторії.

У чому особливості seo сайту новин?

Як і інші платформи, просування інформаційного порталу потрібно навчити із внутрішньої оптимізації. Важливо звернути увагу на якість контенту: теми, матеріали, який при видачі тексту дає оптимальний результат залучення користувачів.

Не менш необхідна і робота над технічною частиною, адже сторінки має просто синхронізуватися із сервісами пошукових систем.

Далі для просування використовують два види методів: посилання та контекстну рекламу.

Розкрутка сайту новин: основні етапи

Послуга Інтернет просування користується попитом у багатьох компаній, що займаються подачею інформації. Фахівці компанії Ocean-agency рекомендують використовувати таку послідовність:

  1. Оптимізація частоти коду. Використовується для того, щоб ресурс займав хорошу позицію в пошукових запитах. Виключають зайві теги, які ускладнюють сайт. Обов'язково розглянути метатеги, використовувати у яких ключову фразу;
  2. Робота над контентом Початок – правильно сформоване семантичне ядро. Насамперед це низькочастотні, середньочастотні ключові фрази, що допоможуть потрапити в топ системи. Допомагають спеціальні послуги. Далі написання статей. Основні вимоги: цікаві, унікальні, структуровані. Можна доповнити картинками та відео. Слід пам'ятати про регулярність оновлення контенту, різнобічність тем;
  3. Процес індексації. Для входження до баз даних можна використовувати спеціальні сервіси, що покращують індексацію. Результатом стане гарний трафік на популярних новинах, із короткою актуальністю, але приходом зацікавленої аудиторії;
  4. Два карти сайту. Варіант HTML - це зручна структура з ієрархією розділів. Друга карта – xml, використовується пошуковими ботами;
  5. Створення внутрішньої перелінковки. Користувачі зможуть зручно засвоювати за цією інформацією. У перелінковку вносять і карту сайту, з можливістю додатково повторити ключові слова.

Зовнішня оптимізація ресурсу

Якісний посилальний профіль зможе залучати гарний трафік. Також він впливає на прискорення індексації, підвищення позиції під час видачі.

Закупи оптимальні посилання потрібно вміти, адже багато сторінок просто перевантажені ними. Тому, обов'язково замовити просування сайту новин у професіоналів.

Послуга від фахівців Ocean-agency якісна, швидко дасть результат. Команда підбере правильні тематичні платформи з трафіком цільових відвідувачів.