ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

ERP-системи управління складськими запасами

Чому OCEN?

Напишіть нам для безкоштовної консультації
написати
8+
років досвіду роботи
icon
все в одному місці: дизайн - розробка - просування
500+
успішно реалізованих проєктів
B2B
Говоримо мовою бізнесу, розуміємо ваші потреби
icon
Постійний супровід менеджером на всІх етапах
29
спеціалістів в команді

Технології, які ми використовуємо

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Все ще залишилися питання ?

Управління складом – організація запасів підприємства за допомогою сучасних технологій. Популярні різні послуги, наприклад, 1с для складського обліку, ордерна система обліку на складі, що можна об'єднати в одну зручну та ефективну програму.

Складський документообіг відмінне рішення вести запас товару та контролювати його.

Які функції виконує програма для керування запасами на складі?

  • Визначення обсягу запасу. Маленька кількість ще не говорить про ефективну діяльність. Якщо товар вичерпується, при хорошому обороті він має постійно оновлюватись. Ведення складського обліку на виробництві допоможе швидко визначити, які позиції потрібно замовити. Рівні обсяги продажу та запасів говорять про ефективне управління. Занадто велика кількість товару потягне у себе фінансові витрати на оренду складів, ризики не реалізувати товар у строки;
  • Оптимізація. Способи підбираються під конкретний напрямок діяльності підприємства. Проводиться аналітика витрат та варіанти зниження витрат, пошуки кращих умов від постачальників, інвестиції в Онлайн закупівлі та ін. Оптимізований облік складських операцій доступний з побудови моделі, прогнозом та плануванням подальшого ведення бізнесу;
  • Електронний документообіг складі підприємства. Дає доступ до єдиної бази всім підрозділам команди, виключає помилки, дозволяє швидко та ефективно обробляти інформацію;

Автоматизація керування складом

Бажаєте організувати товарний потік та зберігання запасів. Без авторизації не обійтись. Це не просто додаткова функція, а необхідність, без якої організація зможе ефективно конкурувати над ринком. Для успішного процесу потрібно:

  • Перевести всю документацію у цифровий варіант;
  • Використовуватиме спеціальне програмне забезпечення, що враховуватиме особливості роботи складу.

Індивідуальна розробка від фахівців завжди є вигідним рішенням. Саме із створення системи управління запасами варто розпочати роботу над проектом.

Фахівці компанії Ocean-agency знають, як за допомогою технологій організувати товар на складі, вирішити питання його зберігання, планування закупівель, відправок.

Ми маємо як базові рішення з основним функціоналом, так і можливість персоналізованого підходу. Команда агентства допоможе поступово перейти на цифрові способи ведення справ, що органічно впроваджує нововведення в роботу підприємства.

Ордерна схема роботи та інші популярні рішення допоможуть збільшити ефективність обробки, відправлення замовлень, управління закупівлями, контролю даних у реальному часі та можливості відстежити товар у будь-який момент.