ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Редизайн сайту

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Технології, які ми використовуємо

Все ще залишилися питання ?

Редизайн сайту

Сайт - один з головних інструментів бізнесу, друга особа компанії. Тому він повинен бути оформлений соотствующее, бути зручним і зрозумілим для користувача. Саме з сайтом клієнти оцінюють ваш статус і конкурентоспроможність. Радимо не нехтувати його модернізацією. Ціна цієї послуги окупається всього за 2-3 місяці.

Редизайн веб ресурс має на увазі собою оновлення дизайну, навігації веб-ресурсу, наповнення оновленою інформацією. Всі елементи оформлення повинні бути продумані до дрібниць, тому довіряйте виконання цієї послуги нашій команді Ocean Agency.

Ми готові зробити редизайн сайту недорого:

 • візуальний - коли проводиться корекція колірного оформлення;
 • функціональний - спрямований на поліпшення юзабіліті ресурсу. Для цього розробляються нові рубрики, сторінки, розділи і т.д;
 • технічний - проводять для оптимізації структури коду, зміни швидкості завантаження сторінок, видалення баггі. Таким чином позиції сайту в пошуковій видачі підвищуються.

Також проводимо глибокий редизайн веб-ресурсу. Ця послуга передбачає зміну візуальної, функціональної і технічної складових сайту.

В яких випадках потрібен редизайн сайту?

Редизайн сайту в Україні (Львів, Київ) проводять у випадках:

 • портал виглядає старомодно на тлі ваших конкурентів, більше 3 років не оновлювався;
 • електронний ресурс був створений за допомогою конструктора і ви хочете перенести ваш сайт на нову платформу;
 • зниження конверсії;
 • скарги відвідувачів - на сайті багато помилок, люди не можуть швидко знайти і придбати необхідний товар або послугу, і висловлюють невдоволення;
 • впровадження нових технологій, товарів.

Потрібно завжди бути в тренді, бути в курсі того, що відбувається в веб індустрії і регулярно модернізувати сайт. Не дарма організації зі світовим ім'ям проводять редизайн як мінімум в три роки. Деякі фірми замовляють ребрендинг, щоб відповідати вимогам бізнесу і очікуванням потенційних клієнтів.

Коли варто замовити створення нового дизайну сайту?

Якісний редизайн сайту у Львові, Києві - корисна послуга для тих хто хоче:

 • вигідно презентувати свій бізнес. Грамотно розроблений сайт з продуманим дизайном кращим чином презентує бізнес в мережі. В результаті конверсія збільшиться, ви отримаєте ще більше нових відвідувачів, і бізнес почне приносити ще більше грошей.
 • Поліпшити позиціонування на ринку послуг. Якщо ви хочете бути краще, ніж конкуренти, привертати увагу клієнтів, без якісного сайту з цікавим і зручним дизайном не обійтися.
 • Проінформувати відвідувачів ресурсу про діяльність компанії, її послуги / товари, нові можливості бренду.
 • Залучення нових партнерів.
 • Знизити вартість залучення клієнта. Маючи якісно розроблений сайт, немає особливої ​​потреби витрачатися на мільйон різних способів реклами.

Модернізація завжди викликає довіру у потенційних клієнтів. Клієнти в будь-якому випадку помітять і оцінять, що ви серйозно налаштовані, вкладаєте в свій розвиток і йдете в ногу з часом.

Як відбувається редизайн сайту під адаптивну верстку?

Замовляйте редизайн сайту під адаптивну верстку в Одесі у нас і ви привернете на 50% більше відвідувачів. Веб-портали без грамотної адаптації рідко коли приваблюють відвідувачів. Робіть висновки.

Ви можете вже сьогодні замовити редизайн сайту для мобільних пристроїв і вже через кілька тижнів вас ресурс перетвориться в кращу сторону. Насамперед наші веб-фахівці проведуть ретельний аналіз ринку і конкурентів, ми вивчимо потреби ЦА, поточний стан сайту. Вам потрібно буде відповісти на питання брифа на редизайн сайту, відправити приклади «хороших» і «поганих» на вашу думку сайтів. На основі отриманих даних нашою командою буде сформовано технічне завдання.

Потім створюємо прототип, робимо нарізку дизайну, проводимо верстку і встановлюємо сайт на потрібну вам платформу. На кожному етапі вам потрібно бути на зв'язку для узгодження результатів. Це виключить переробки надалі.

Далі наші фахівці перевіряють працездатність, стабільність роботи нового сайту і здійснюють його запуск.

Замовити редизайн сайту недорого в Одесі і Україні

Редизайн, проведений нашими дизайнерами, завжди коректно відображатися на всіх гаджетах, популярних браузерах (Opera, Chrome, Mozilla і т.д.), має продуманий юзабіліті. Ми подбаємо, щоб інтернет-ресурс відповідав вимоги SEO оптимізації. У підсумку ваш позиції вашого сайту підвищаться в пошуковій видачі.

З вами на зв'язку буде персональний менеджер, який буде вас супроводжувати до завершення проекту. У підсумку ви отримуєте сайт з продуманою структурою і продають елементами. Наші дизайнери і розробники здають роботи в обумовлені терміни, затримки виключені.

Ціна розробки та редизайну сайту в Києві розраховується індивідуально для кожного проекту. Остаточна вартість послуги уточнюється у менеджера. Телефонуйте за вказаним номером телефону і залишайте онлайн-заявку. Наша команда зробить все в кращому вигляді.

Редизайн сайту – процес якісного оновлення майданчика

Послуги редизайну сайту від компанії Ocean-agency останнім часом мають особливий попит. Зробити редизайн сайту і змінити його зовнішній вигляд, підвищити привабливість для відвідувачів. Замовити редизайн сайту у професіоналів можливість не тільки побачить сайт по новому, але й оновлення інтерфейсу, функціональність, перехід на нову платформу. Модернізація структури ресурсу можлива як частково, так і повний редизайн та переробка сайту.

Що дає робота щодо зміни майданчика? Редизайн сайту компанії показує її прагнення розвитку, відстеження тенденцій. Підхід формує позитивний імідж бренду, зростання зацікавленості, довіри відвідувачів.

Студія Ocean-agency зможе здійснити як унікальний дизайн, так і ефективний редизайн веб-сайту під ключ. Вартість послуги залежить від обсягу робіт, термінів. Так, найчастіше до нього входить розробка візуалу, системи керування та інтерфейсу.

Редизайн сайту недорого це частковий варіант оновлення:

 • технічного;
 • функціонального;
 • візуального.

Повний комплекс обійдеться дорожче, але й результативність його буде вищою для подальшого розвитку майданчика.