ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

СRM-система для салону краси

Чому OCEN?

Напишіть нам для безкоштовної консультації
написати
8+
років досвіду роботи
icon
все в одному місці: дизайн - розробка - просування
500+
успішно реалізованих проєктів
B2B
Говоримо мовою бізнесу, розуміємо ваші потреби
icon
Постійний супровід менеджером на всІх етапах
29
спеціалістів в команді

Технології, які ми використовуємо

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Все ще залишилися питання ?

Сфера краси тісно пов'язана із близьким контактом із клієнтами. Сучасні реалії вимагають масове впровадження різноманітних технологічних розробок, програма для салонів краси, здатна вирішити багато завдань.

Впровадження crm для бьюті індустрії – це можливість отримати потужний інструмент для контролю документації, формування клієнтської бази, оцінки роботи спеціалістів та актуальності послуг. Також інформаційна система салону краси допоможе утримати клієнта, ефективно взаємодіяти з ним, пропонувати персоналізовані послуги.

Чи потрібна система для салону краси?

Запис на послуги з догляду за собою телефоном або особисто йде в минуле. Все частіше клієнти вибирають онлайн варіант, що суттєво економить час обох сторін. Для розвитку бізнесу адміністрації важливо сформувати хорошу базу клієнтів, організувати стабільний потік відвідуваності, вивчити потреби відвідувача, попит на конкретні послуги. Впорається з такими цілями допоможе якісна програма для автоматизації салону краси.

Перед тим, як замовити розробку системи, у фахівців можна поставити собі кілька простих питань?

  • Чи може адмін контролювати поток відвідувачів (час, замовлені послуги)?
  • Чи виникають проблеми отримання інформації про зайнятість майстра під час запису?
  • Клієнт щоразу пояснює якісь послуги йому необхідні?
  • Чи знає адміністратор скільки разів клієнт відвідував їх, як давно був, чи варто нагадувати про стрижку, манікюр тощо?
  • Чи може бізнес утримати відвідувача, використовуючи персональні пропозиції?

Якщо більшість відповідей викликають складності - чудовим рішенням стане crm для салону краси замовити у фахівців Ocean-agency.

Срм для бізнесу від фахівців Ocean-agency

За допомогою інноваційних технологій клієнт отримує інструмент для обліку, контролю відвідуваності, можливість пропонувати індивідуальну послугу, відстежувати ефективність роботи співробітників. Програма обліку для салону краси варіант для аналітики та прогнозування.

Команда Ocean-agency – досвідчені професіонали, що розробляють crm для салону краси України різних типів. Метою завжди є ефективна автоматизація салонів, зручність управління, ведення бізнесу та результативна взаємодія з аудиторією.

У нас доступно вибирати вузькопрофільні розробки – crm для манікюрного салону, перукарні, косметології та ін. Сервіс обслуговування отримає гарне зростання, а бізнес – швидкий прибуток з можливістю формування постійної клієнтської бази.