Задати питання

Надіслати заявку

Наша презентація

Послуги

Хостинг в Одесі

Давайте обговорювати

Чому ми?

1
Вісім років досвіду робота з різними нішами
4
Комплексний підхід, що охоплює всі Діджитал-процеси вашого бізнесу.
2
Зрозуміле ціноутворення на кожному етапі проекту.
5
Гарантія на роботу після здачі проекту.
3
Повний супровід персональним менеджером на всіх етапах роботи.
6
Детальне тестування всіх пропонованих рішень.
ocean

Така послуга як хостинг знайома далеко не всім, особливо якщо людина ніяк не пов'язаний з просуванням сайтів. Але що робити, коли потрібно створити сайт, при цьому з метою отримання максимального прибутку від його створення, а саме від того, що він буде пропонувати ?! Відповідь проста, звертайтеся за допомогою до фахівців. Вони подбають про те, щоб Ви отримали своє місце на сервери, взявши його в оренду, що і є хостинг. Що цікаво, використовувати свій домашній ПК для хостингу також можна. Правда, вчіть одне «але» - його не можна відключати протягом 24 годин на добу, при цьому, за перебоями в мережі також потрібно буде стежити. Тому, краще взяти оренду хостингу і позбавити себе як мінімум від однієї проблеми.

Якщо розглянути хостинг більш детально, то всі Ваші дані, розміщені на Вашому сайті, включаючи фото, відео, текстову інформацію і т. Д. Будуть доступні в повній мірі всім користувачам, які потраплять на Ваш сайт. А перейти на нього вони зможуть, коли пошуковий рядок видасть їм результат пошуку. При цьому, хостинг теж поділяється на віртуальний, хмарний і VPS хостинг.

Різні типи хостингу

Хостинги розрізняються за обсягом дискового простору, функціоналу і попередньо встановленого програмного забезпечення. Важливо відповідально підійти до вибору якісного хостингу, щоб запустити новий інтернет-ресурс з мінімальними вкладеннями. Якщо ви коли-небудь користувалися безкоштовним хостингом, напевно знаєте, що вони мають дуже обмежену функціональність. З платним хостингом ви можете бути впевнені в тому, що сайт буде захищений від шкідливих атак і зможе коректно працювати. Для невеликого сайту з портфоліо відмінно підійде хостинг зі скромними характеристиками, а для великої компанії з широким асортиментом продукції потрібно вже вибирати щось серйозніше.

Віртуальний хостинг

Це дешевий і популярний тип хостингу, при якому фізичний сервер поділений на кілька хостинг-акаунтів використовують загальний IP адреса. Щоб розмістити в інтернеті сайту-візитку, промостраніцу, портфоліо, блог, невеликий інтернет-магазин з мінімальними вимогами та інші ресурси з невисокою відвідуваністю, можна взяти в оренду якісний, при цьому дешевий віртуальний хостинг. Цей вид простий у використанні, має низьку вартість. З його недоліків варто відзначити його обмежений функціонал і «сусідів» у вигляді інших сайтів.

Хмарний хостинг

Такий варіант веб-хостингу використовує кілька серверів для розподілу навантажень і ресурсів. Ідеально підходить для середніх і великих проектів. Збої на хмарному сервері не позначаються на роботі інтернет-ресурсу. При хмарному хостингу, оплата відбувається у міру використання (платите тільки за ті потужності, які використовуєте).

Для ресурсів, на яких може змінюватися навантаження: в один день 1k відвідувачів, а в іншій - 47, часто вибирають хмарний хостинг. Це найнадійніше рішення на сучасному ринку, тому що він працює безперебійно.

VPS хостинг

На цьому типі хостингу кожен користувач має свій зарезервований обсяг потужності і пам'яті. На VPS користувачеві надаються Root-доступ до сервера. Володіючи правами root можна встановлювати додаткове ПЗ для вашої віртуальної машини і управляти сервером так, як вам хочеться. Але для цього необхідно володіти технічним знаннями з управління серверами, мати початкові навички користувача Linux.

VPS - ідеальний вибір для інтернет-порталів з високою відвідуваністю або з великим об'ємом даних. За ціною цей тип обходиться дорожче загального хостингу.

Ознаки неякісного хостингу

  • зниження веб-ресурсу в пошукових системах;
  • значне зниження кількості замовлень, втрата клієнтів;
  • коли web-сайт не вантажиться і на нього неможливо перейти з пошукових систем.

Щоб ваш сайт працював належним чином, при виборі хостингу завжди звертайте увагу на його технічні можливості, наявність техпідтримки, захисту від хакерських атак, наскільки він зручний у використанні.

Чому вигідно замовити хостинг для сайту в Ocean Agency в Одесі?

Наші фахівці готові надати Вам будь-яку допомогу з будь-яким видом хостингу. Чи збираєтеся ви створити сайт-візитку або плануєте запустити інтернет-магазин з великим асортиментом товарів - ми напевно допоможемо з вибором найбільш відповідного варіанту хостингу. Ця послуга для тих, хто небайдужий до свого бізнесу і хоче, щоб сайт стабільно працював.

Для нас немає складних нездійсненних завдань, до того ж великий досвід і бажання завжди грають на користь як нам самим, так і Вам. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісний і надійний варіант для вашого онлайн-порталу, відповідно до ваших вимог, що пред'являються до функціонала, обсягом дискового простору. Довірте хостинг нашої професійної команди, і ви відразу зможете приступити до розміщення свого сайту в інтернеті.

Дозвольте нам зробити Вас кращими у своїй ніші