ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

SERM (управління репутацією компанії)

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Безліч готових
інтеграцій.

Картинка

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Технології, які ми використовуємо

Все ще залишилися питання ?

З якою метою замовляють SERM?

Під послугою SERM мають на увазі створення максимально позитивного образу про Вашу компанію, пропоновані товари або послуги. При цьому ця послуга включає цілий комплекс робіт, що взаємопов'язані між собою і працюють на одну мету. Таким чином, перебуваючи в Інтернеті, Ви зможете керувати своєю компанією/сайтом, підвищуючи його репутацію серед потенційних клієнтів. Скористатися такого роду послугою варто, як тим, хто тільки починає свій бізнес, так і компаніям, що міцно стоять на ногах. І пояснити це можна на одному простому прикладі, коли серед п'яти позитивних відгуків буде хоч один негативний, це відштовхує Ваших покупців. Конкурентна боротьба загострилася, тому важливо заздалегідь подбати про підтримку позитивного інформаційного поля довкола вашої фірми.

Що дає SERM:

 • формує позитивні відгуки про Ваші товари/послуги – відбувається це шляхом розміщення відгуку на різних сайтах та форумах;
 • просуває всі розміщені тексти на вашому сайті;
 • оптимізує сторінку з усіма її відгуками.

Від себе хочеться відзначити, що окрім всіх перерахованих вище моментів у застосуванні SERM ми проводимо аналіз видачі пошукової системи, а також проводимо моніторинг результатів. На кожен негативний відгук ми публікуємо три позитивні, що відразу опускає його вниз. Або зв'язуємося з тими, кого не задовольнив Ваш товар. Намагаємося зрозуміти причини цього і запропонувати максимально підходящий вихід із ситуації. У будь-якому випадку той SERM, який ми надаємо, завжди працює на позитивний результат.

Що входить до послуги SERM від Ocean Agency?

 1. Насамперед ми проаналізуємо інформаційне поле, збираємо дані про відгуки та публікації. Ми визначимо, у яких цільових регіонах найбільше потрібно керувати репутацією та проведемо налаштування скринінгу пошукової видачі.
 2. Наступний етап – розробка стратегії SERM. Ми придумаємо план робіт щодо просування позитивних чи нейтральних відгуків, а також щодо усунення невиправданого негативу.
 3. Регулярні роботи з усунення негативу та формування позитивного фону. Звітність. Ми займемося реєстрацією на тематичних майданчиках та форумах, а також підготовкою позитивних матеріалів для посіву на авторитетних ресурсах та відгуках. Проведемо роботи з витіснення з перших сторінок негативних згадок та простежимо за новими згадками у мережі. Ми надаємо регулярні звіти про послугу SERM, щоб ви могли бути в курсі виконаних робіт та отриманих результатів.

Коли SERM не спрацює

Якщо у вашої компанії величезна кількість негативних відгуків через погану якість продукту та поганий сервіс, ви не раз обманювали клієнтів, то в першу чергу вам потрібно виправити ці питання всередині вашої фірми. І лише потім ви можете починати працювати над покращенням репутації.

Важливо визначити слабке місце та виправити ці проблеми. Якщо ви неякісно надаєте послуги, у вас багато незадоволених покупців, тимчасове виправлення "думки" людей, не вирішить питання хейту в інтернеті.

Переваги роботи з нами

Понад 94% клієнтів залишилися задоволені співпрацею з нашою студією, їх кількість постійно збільшується. Наша команда може дати гарантію на роботу з розміщення відгуків, але ми не гарантуємо, що негативна інформація не з'являтиметься в інтернеті повторно. Ми беремо в роботу різні проекти, тому у нас ви можете замовити аналіз бізнесу та послуги, яких ви потребуєте. Ви можете одноразово скористатися нашими послугами або співпрацювати з нами регулярно. Мінімальна ціна на SERM – 4000 грн. Залишайте заявку на сайті - дізнайтесь вартість послуги та отримайте пропозицію на свій Email.

Особливості формування репутації в Інтернеті

Бренди відомі на ринку не лише через офіційний сайт. Часто пошуковий запит видає й інші сторінки:

 • Сервіс із відгуками, інтернет каталоги;
 • Сервіс систем пошуку (Яндекс, Google);
 • Платформи із рейтингами, топами, статті з оглядами;
 • Соціальні мережі, засоби інформації.

Замовляти послугу serm у спеціалістів агентства Ocean-agency означає обробити кожен варіант сайту, виключити негатив даних, працювати та залишити лише позитивні результати, що піднімуть бренд на новий рівень.

Головні плюси serm послуги

На сьогодні serm замовити у фахівців вибирають дедалі більше власників бізнесу.

Управління репутацією в Інтернеті є незамінним процесом для формування високого рейтингу.

Serm спеціаліст компанії Ocean-agency допоможе сформувати правильне враження про компанію клієнтів, що полегшить просування та інші аспекти.

Головні плюси послуги:

 • Контроль видачі. Управління репутацією в пошукових системах допомагає усунути негативні згадки в ТОПі. Так, є можливість фільтрувати інформацію, що перебуває у всіх на увазі. Це суттєво покращує імідж бренду, відбувається формування вигідних позицій. Серм-послуга здатна замінити інструменти брендингу. Потрібно використовувати спільну стратегію максимального результату;
 • усунення негативних відгуків. Відгуки допомагають знайти проблеми у роботі та виправити їх. Такий хід підвищує рівень лояльності користувачів майданчика.
 • Збільшення довіри. Велика кількість позитивних коментарів у системі пошуку говорить про ухвалення цільової аудиторії. Формуються нові запити, продажі стають більшими.
 • управління корпоративною репутацією підвищує позиції над ринком. Використовуючи такий маркетинг, компанія виділяється серед конкурентів.