ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам

Просування стартапу

Від Розробки до Маркетингу.

Все в одному місці - більше не потрібні різні спеціалісти.

Чому OCEN?

Напишіть нам для безкоштовної консультації
написати
8+
років досвіду роботи
icon
все в одному місці: дизайн - розробка - просування
500+
успішно реалізованих проєктів
B2B
Говоримо мовою бізнесу, розуміємо ваші потреби
icon
Постійний супровід менеджером на всІх етапах
29
спеціалістів в команді

Технології, які ми використовуємо

Все ще залишилися питання ?

Просування стартапа

Хочете виправдати інвестиції вкладені в стартап і примножити їх? Тоді не забудьте зайнятися просуванням вашого проекту. Адже без цього вже ніяк! Тільки в цьому випадку все піде як по маслу і ваш проект буде виконувати бізнес завдання. Домогтися гарного прибутку з вашим продуктом можливо, але тільки при наявності грамотного маркетингового плану і відповідальної команди. Довіряйте запуск стартапів з підтримкою тільки професіоналам, наприклад Ocean Agency!

Послуга Просування стартапу у Львові, Києві дозволяє наступне:

 • зробити недавно створений продукт впізнаваним, популярним і привабливим для потенційних клієнтів, а також інвесторів. Чим більше людей дізнається про стартапі, тим краще для бізнесу
 • заощадити гроші і людські ресурси, які можуть знадобитися зростаючому підприємству

Звичайно, займатися просуванням можна самостійно. Так можуть робити ті керівники, які особливо не хочуть вкладатися в розвиток проекту і хочуть заощадити. Найчастіше у багатьох стартаперів немає відповідного досвіду і освіти, а економія ні до чого доброго не приводить. Адже можна зробити далеко не одну помилку в просуванні, що призведе до втрати грошей і часу.

Чому вам варто замовити просування стартапу у Львові, Києві в Ocean Agency?

Просування стартапів в Одесі - запорука успіху та розвитку. Для розкрутки стартапів запускаємо потужну рекламну кампанію, яка включає в себе комплекс заходів від створення роликів до просування веб-сайту.

Якщо ви творчий, амбітний і креативна людина, хочете забезпечувати успішний старт вашого проекту, звертайтеся до нас. Наша команда готова взяти на себе просування вашого стартапу, ціни доступні. У нашій студії 8 річний досвід роботи і 100+ успішно реалізованих проектів. В роботі використовуємо тільки ефективні канали просування:

 • Реклама в соціальних мережах (таргет)
 • контекстна реклама
 • Email-маркетинг
 • Контент-маркетинг
 • Social Media Marketing (СММ)
 • SEO-просування

Для кожного стартапа розробляємо унікальну маркетингову стратегію розвитку. При цьому ми обов'язково враховуємо цілі проекту, особливості продукту і бюджет клієнта. Ми проаналізуємо зворотний зв'язок, відгуки. Це дозволить провести аналіз і при необхідності попрацювати над поліпшенням пропонованого продукту.

Після кожного етапу просування стартапу ви будете отримувати звіт про виконану роботу. При необхідності вносимо коригування, після внесення узгоджуємо план далі. Команда нашої веб-студії завжди на зв'язку, тому можете в будь-який момент поставити запитання і проконсультуватися.

Вартість робіт просування стартапів

Насамперед наші фахівці бриф клієнта, аналізують ситуацію клієнта і надають поради щодо подальших дій. Вам не буде потрібно платити за консультацію, обговорити всі деталі ви можете по телефону, написавши на пошту або скайп. Приступаємо до співпраці після узгодження деталей і підписання договору.

Наша команда займеться проведенням маркетингових досліджень середовища проекту, а також ваших конкурентів. Звернувшись до нас, ви отримаєте цінні рекомендації по продукту, цінової політики, збуту. Ми підкоригуємо наявної стратегію, проведемо SWOT-аналіз, бенчмаркінг, брендинг.

Ми спеціалізуємося на малому і середньому бізнесі, наші послуги доступні за ціною, наша команда вміє працювати з обмеженими ресурсами. Крім цього ми гарантуємо конфіденційність, тобто отримана інформація в ході надання послуг, що не буде передана третім особам.

На ціну послуги впливає вимоги, побажання клієнта, складність проекту і наповнення. Залишайте заявку, ми з вами зв'яжемося, обговоримо деталі і розрахуємо попередню вартість проекту.

Як відбувається просування сайту стартапу?

Розкрутка стартапу необхідність, яка дає можливість донести ідею до цільової аудиторії.

Популярні рішення:

 • маркетинг. Стратегія складається із створення бренду, його філософії. Продумування якісного візуалу, фірмового стилю, подання інформації. Варто підкреслити експертність у ніші, розширювати партнерську мережу та підвищувати репутацію;
 • Створення чек листа. До нього входять: переваги, ексклюзивність пропозицій, любов до справи та високий рівень сервісу, маркетинговий запуск із використанням різних інструментів;
 • Seo просування. Робота з пошуковими системами та входження в топ видачі суттєво збільшує ймовірність конверсії.

Фахівці Ocean-agency допоможуть не лише розробити стартап, презентувати його, а й якісно просувати. Реклама буде виправдана збільшенням трафіку, підвищенням лояльності до проекту та прибутку.