Задати питання

Мова:м. Київ, вул. Саперне поле 12

Час роботи

з 9-00 по 18-00, сб і нд вихідний

м. Одеса, вул. Фонтанська дорога 11

Час роботи

з 9-00 по 18-00, сб і нд вихідний

Надіслати заявку

Автоматизація SMM: огляд сервісів1646644659

Автоматизація SMM: огляд сервісів

4 хв.
07.03.2022

Спілкування, обмін думками та новинами? Чи не основні функції соціальних мереж у сучасних умовах. Вони стали потужним майданчиком для рекламних кампаній просування бізнесу. Проведемо огляд 7 популярних сервісів, призначених для автоматизації та ефективності SMM.

SMMplanner

Сучасний сервіс – планер для автоматизації постів, складання графіків публікацій у соцмережах. Використовується для таких популярних майданчиків як Фейсбук, Інстаграм, Телеграм Вайбер, Твіттер, Пінтерест, Вконтакте, Однокласники. Це один із затребуваних сервісів завдяки широкому функціоналу.

Планер SMM – універсальний спосіб для планування та реалізації кампаній. Але іноді методи сервісу конфліктують із правилами мереж. Для розуміння діапазону використання треба не бояться спробувати. Альтернативою сервісу стало застосування безкоштовної програми високої якості Creator Studio.

Leadfeed

Зручний сервіс, призначений для обробки коментарів та повідомлень. Так, можливості дозволять легко сформувати розсилку в директ, стежити за коментарями та новими повідомленнями.

Оповіщення до кабінету користувача надходять миттєво. Технології Leadfeed дають можливість звести спілкування з цільовою аудиторією в одному місці, без додатків.

LiveDune

Використовується для аналізу облікового запису в соціальних мережах, або розгляну конкурентів. Дозволяє отримати важливі дані в онлайн-режимі, а також ефективно моніторити коментарі та хештеги, планувати публікації та запускати їх автоматичний осягнення. Підходить для більшості соцмереж, відомий як один із найпопулярніших способів моніторингу згадок.

Bit.ly

Найпопулярніші у маркетологів додаток зі скорочення посилань. Відмінно допомагає зібрати статистику, якщо необхідні результати та аналізи переходів за посиланням, що включені до скорочення.

Motionmail

Варіант пропозиції для додавання до акцій зворотного звіту. Це ефективна мотивація аудиторії до дії. Продумана можливість вибору дизайну, встановлення дати та часу до закінчення, сервіс просто генерує коди, які надалі вставляють у пости.

Пропонується безкоштовна програма, версія з обмеженням 20 тис. відкриттів на місяць. Платні версії - використовують для розширення можливостей.

Lizaonair

Додаток у вигляді генератора випадкових чисел, що є актуальним для вибору переможців розіграшів. Застосування просте і зрозуміле всім, треба скопіювати посилання на пост та вставити його в поле, кнопка "Мені пощастить" і процес запущений, система визначить переможця.

Сервіс з низкою переваг:

  • підходить для відео в Ютубі, постів в Інстаграм, ВКонтакті;
  • Чудова швидкість роботи;
  • Мінімальний трафік для підтримки функціоналу;
  • Можна відредагувати параметри для розіграшу;
  • Формує окремий обліковий запис в Інстаграм з розміщенням результатів генератора;
  • Подає коментарі у форматі CSV$
  • Встановлення вибору автора (якщо залишив багато коментарів) чи самого коментаря;
  • Можна перевірити наявність репоста.

Застосування генератора давно одержало довіру аудиторії, зацікавленість у чесному розіграші.

Popsters

Продуманий додаток із можливістю перевіряти інтереси аудиторії, провести аналіз контенту для конкретної групи, спільноти. Аналітика доступна як для сторінки, так і для конкурентів. За допомогою Popsters відкриваються можливості отримання даних про активність, наприклад, вигідний час для постінгу, охоплення тощо.

Майданчик допоможе відсортувати публікації з лайки та репоста в різних, популярних соцмережах.

Проектування роботи із застосуванням планерів, аналітика своїх сторінок та конкурентних, проведення розіграшів та інші варіанти просування без спеціальних програм та помічників вимагають багато праці. Складних процесів можна уникнути, роблячи ставку на автоматизацію. Якщо метою просування є комплексне розкручування.

За допомогою автоматизації SMM у поєднання з роботою досвідченого SMM-щика можна отримати гарантовано позитивний результат просування, зі спрощенням дій та швидкою обробкою даних.

Чудово!Чудово!
Корисно!Корисно!
Цікаво!Цікаво!
Не дуже!Не дуже!

Дякую!

Ваша думка дуже важлива для нас.

Дякую!