Задати питання

Надіслати заявку

Наша презентація

Послуги

Просування інстаграм Київ і Одеса

Давайте обговорювати

Чому ми?

1
Вісім років досвіду робота з різними нішами
4
Комплексний підхід, що охоплює всі Діджитал-процеси вашого бізнесу.
2
Зрозуміле ціноутворення на кожному етапі проекту.
5
Гарантія на роботу після здачі проекту.
3
Повний супровід персональним менеджером на всіх етапах роботи.
6
Детальне тестування всіх пропонованих рішень.
ocean

Розкрутка в Інстаграм передбачає безліч нюансів. Instagram - молода соц. мережу, яка була створена в 2010 році. Незважаючи на це вона стала затребуваною, має найплатоспроможнішу аудиторію, що вигідно для компаній. Згодом в Інстаграме з'явилися нові фішки, а інтерфейс став ще більш зручним. Ця соц. мережу перетворилася в платформу, де можна успішно просувати бізнес.

Судячи зі статистики соц. мережу Instagram відвідують більше 700 млн. користувачів. Відвідувачі проводять чималу кількість часу, спілкуючись з різними співрозмовниками і лайка контент профілів. Кожен третій підписаний як мінімум на 5 акаунтів, де щось рекламується.

Вартість і Ціна 2020 Київ, Одеса

Послуга просування InstagramЦіна в грн

Просування аккаунта

від 3 500 грн
Жива розкруткавід 4 500 грн

Просування бізнесу

від 3 000 грн

Розкрутка інтернет магазину

від 3 900 грн

Просування сторінки

від 3 800 грн

Просування поста

від 3 850 грн

Просування коментарями

від 2 500 грн

Продвижение комментариями

від 4 500 грн

Багатьом відвідувачам Інстаграма вдалося створити в інтернеті свій бізнес, не маючи спочатку свого сайту. При цьому далеко не всі з них зареєстровані як юридична особа. Незважаючи на це вони продовжують приймати на своїх акаунтах клієнтів. Instagram - ідеальна соціальна майданчик, де можна продавати різноманітну продукцію і пропонувати послуги.

SMM просування Інстаграм

Замовивши в Ocean Agency просування, наша команда:

 • проведе ретельний аналіз вашої ніші;
 • розробить контент хорошої якості;
 • займеться пошуком підходящої ЦА;
 • докладе всіх необхідних зусиль, щоб продажі в кілька разів зросли.

Наше агентство наповнює акаунти бізнесів професійним контентом. Нам відомо, що накрутка і інші нелегальні способи вже не працюють. Ми пропонуємо клієнтам найкращі методи, які дозволять розповісти про свій бізнес. Для початку ми узгоджуємо завдання, які потрібно вирішити, і подальші кроки, тому ви будете знати, яким чином нам вдається знаходити потенційних клієнтів. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте живих фоловерів, а число продажів збільшиться в рази.

Розкрутка в інстаграм магазину або сайту

Перевага цієї соціальної мережі полягає в тому, що тут знаходиться чимала кількість платоспроможною аудиторією. Тут суперництво настільки велике, ніж на інших соціальних інтернет-майданчиках. Багато компаній і торгові марки давно вже зрозуміли, що тут вигідно робити бізнес. Тепер вони мають велику кількість передплатників, які купують товари або користуються послугами одноразово або на постійній основі.

Ми вже втілили в життя безліч успішних бізнес-проектів і має досить відгуків. Клієнти, які одного разу вирішили скористатися нашими послугами, вже отримали гідні результати.

В наші дні 85% власників мобільних гаджетів користуються Інстаграмом. Цей фото-редактор володіє багатьма перевагами, цікавими, корисними можливостями. Розробники постійно вдосконалюють цей додаток, додаючи нові можливості та функції. Instagram радує приємним дизайном, можливість красиво демонструвати товари і багато іншого. Тут коментарі і Like залишають майже всі користувачі соц. мережі. Саме на цьому майданчику користувачі можуть «зависати» на протязі декількох годин на щоденній основі. Це все говорить про те, що Instagram ідеально підходить для розвитку практично всіх видів бізнесу.

Ми можемо розкрутити ваш Інстаграм за доступну вартість

Інстаграм дає можливість викладати яскраві і привабливі фотографії, знімати Stories. Завдяки цьому будь-якого інтернет-магазину вдасться створити унікальну вітрину і цікавий профіль. Instagram ідеально підійде тим, кому потрібно просувати:

 • турфірми;
 • спортклуби;
 • салони краси;
 • спа-салони;
 • перукарні;
 • масажні кабінети;
 • ресторани;
 • кафе та ін.

Для залучення ЦА цим організаціям потрібно стежити за оформленням свого профілю, викладати якісні фото та інший контент. У соц. мережі Instagram можна продати все. Головне вміти красиво піднести продукт або послугу у вигляді фото.

Соцмедіа дозволяє власникам бізнесів демонструвати свою продукцію в кращому вигляді. Якщо грамотно підійти до просування, вдасться збільшити число фоловерів, які в подальшому будуть купувати ваші товари або користуватися послугами

Способи розкрутки в Instagram Київ, Одесса

Таргет в Instagram дуже затребувана. Але перш ніж його запускати, потрібно ретельно вивчити статистичні дані і придумати ефективний бізнес-план. Тільки після отримання всіх потрібних даних варто приступати до розкручування аккаунта.

Користувачі Instagram обожнюють цікаві фото хорошої якості, тому при можливості не перевантажуйте аккаунт рекламними оголошеннями. Якщо цей момент нехтувати, можна розгубити шанувальників і фоловерів. Звернувшись в Ocean Agency, можете не сумніватися в тому, що обліковий запис в соц. мережі вийде стильним, оригінальним і продають.

Хочете отримати більший прибуток від продажів? Тоді вибирайте соціальну мережу Інстаграм! На цьому майданчику потрібні невеликі вкладення для одержання максимальної вигоди.

Робити рекламу в Instagram це не так вже й дорого. Тут є всі можливості для швидкого старту і ефективного просування. Саме на цьому ресурсі вдається охопити величезну кількість можливих замовників. Тут можна запускати таргет за певними критеріями, який приведе клієнтів з урахуванням вашої геолокації. Замовивши послугу просування в цій соц. мережі в Ocean Agency, ви отримаєте багато нових передплатників і лайки.

Для успішного просування аккаунта в Інста потрібно володіти певними навичками. Просування відбувається в кілька етапів і вимагає певну кількість часу. В передплатників повинні бути живі люди, які і будуть складати ЦА, а це значить, що бізнес буде приносити дохід. Наші фахівці докладають всі потрібні зусилля, щоб на аккаунт підписувалася все більшу кількість фоловерів, які зацікавлені у вашому продукті. У майбутньому користувачі будуть підписуватися на ваш аккаунт вже без нашої допомоги.

Ocean Agency організує швидке і ефективне просування вашого облікового запису в Instagram. Ми створимо тактику просування, яка підходить саме вам. Для цього ми проводимо збір всіх необхідних даних для використання хештегов. Також ми відбираємо з сформованої бази реальних користувачів з необхідного регіону.
В процесі розкрутки ми проводимо певні дії:

 • коригуємо існуючу сторінку або створюємо нову;
 • моніторимо конкурентів. Це дозволить проаналізувати всілякі плюси і мінуси;
 • створюємо контент-план на певний термін, враховуючи при цьому маркетингові дані;
 • регулярно робимо публікації обумовленого контенту;
 • проводимо цікаві розіграші, акції та конкурси для залучення нових передплатників і не тільки;
 • створюємо хештеги, за якими потенційні клієнти будуть шукати ваш продукт або послугу;
 • геотаргетинг;
 • массфолловінг;
 • розміщення реклами в акаунтах, які користуються величезним попитом і мають як мінімум п'ятдесят тисяч фоловерів. Це дозволяє підвищити впізнаваність бренду;

Ми звітуємо у всіх подробицях, при необхідності покращуємо стратегічні плани з просування профілю. При аналізі ефективності просування бізнес-аккаунта ми враховуємо наступні показники:

 • охоплення, кількість переглядів публікацій;
 • перегляди профілю;
 • залученість фоловерів;
 • кількість кліків;
 • дії користувачів.

Аналіз дозволяє нам знайти слабкі місця в розкручуванні профілю і зробити все можливе, щоб їх усунути.

Ви зробите правильне рішення, якщо вирішите звернутися до нас. Ми розкрутимо ваш профіль живими передплатниками, в результаті чого зростуть охоплення і продажу.

Причини звернутися до Ocean Agency:

 • Ми розробляємо стратегію просування, враховуючи всі побажання і цілі кожного замовника.
 • Грамотно підходимо до створення контенту.
 • В нашій команді працюють фахівці, які працюють на результат і мають великий стаж роботи.
 • Нам відомі методи залучення активних користувачів Instagram.
 • Застосовуємо необхідні критерії при виборі ЦА.
 • Працюємо за договором.

Соц. мережу Інстаграм дозволяє знаходити однодумців з однаковими інтересами. Тому тут не важко буде знайти потенційних клієнтів, які планують робити покупки на соціальному інтернет-ресурсі.

У нас є унікальні фільтри, що дозволяють знайти ту цільову аудиторію, яка буде зацікавлена ​​в ваших продуктах або послугах і стане вашими замовниками. Ми в обов'язковому порядку узгодимо з вами парсінговую базу.

Розкрутка інстаграм, краща ціна в Києві і Одесі

Жоден бізнес в мережі Інтернет не зможе просуватися без SMM. Хочете розкрутити бізнес в Instagram? Замовляйте в Ocean Agency ефективну розкрутку, яка принесе вам нових клієнтів і хороший прибуток. Наші фахівці зі стажем забезпечать кожного клієнта успішне супровід в океані інтернет-бізнесу.

Дозвольте нам зробити Вас кращими у своїй ніші