Задати питання

Мова:м. Київ, вул. Саперне поле 12

Час роботи

з 9-00 по 18-00, сб і нд вихідний

м. Одеса, вул. Фонтанська дорога 11

Час роботи

з 9-00 по 18-00, сб і нд вихідний

Надіслати заявку

Розробка сайтів на Laravel1635539299

Розробка та створення сайтів на Laravel

8 хв.
29.10.2021

Будь-якому бізнесу потрібен власний сайт для продажу та залучення відвідувачів. Навіть у невеликих фірм, які тільки нещодавно вийшли на ринок, є представництва у мережі. На жаль, далеко не всі сайти унікальні, практичні у використанні, не всі портали мають високу функціональність. Тому важливо заздалегідь подбати про створення якісного проекту відповідно до особливостей бізнесу та очікувань клієнтів. Для розробки проектів із логічно збудованою архітектурою сторінок радимо використовувати сервіс Ларавел.

Laravel – зручний, функціональний, а головне – безкоштовний PHP-фреймворк для розробки практичних та зручних сайтів. Сервіс був запущений у 2011 році, і досі популярний серед розробників. На ньому можна створювати проекти всіх типів та рівнів складності. Розглянемо, як створюються сайти на Laravel та в чому перевага майданчика.

Laravel

Кому підійде Laravel?

Фреймворк гнучкий, тому його часто використовують для вирішення нестандартних та складних завдань. У сервісу досить широкий функціонал, він має гарну гнучкість для впровадження оригінальних ідей. Це дозволяє без великих труднощів створювати структуровану архітектуру, а також будувати кешування.

Laravel підходить для:

 • розроблення персональних сайтів;
 • виробництво аукціону, маркетплейсів, соціальних мереж, стартапів і інтернет-магазинів з великим асортиментом продуктів;
 • розробки різноманітних додатків та відеосервісів (проектів з високим навантаженням).

Вибираючи Laravel, користувач отримує доступ до широкого функціоналу. Однак розробку сайту з нуля варто довіряти професіоналам, які мають достатньо знань та досвіду для втілення всіх задумів. Адже далеко не всі підприємці знайомі з усіма особливостями та нюансами платформи. До того ж, вимоги до функціоналу сервісу можуть змінюватися. Важливо заздалегідь продумати план масштабування та на регулярній основі доопрацьовувати ресурс. Тому довіртеся розробникам Ocean Agency, яким відомо, як створити унікальний та працюючий веб ресурс з безмежним потенціалом!

Особливості застосування фреймворка

Фреймворк рішення незвичайного, оригінального варіанта створення платформи. Версії можуть мати чуйну архітектуру, з кешуванням та використанням нової маршрутизації з Restful. Laravel почала створювати веб-ресур за стандартом, що дозволяє вимагати структури клієнтів.
Налаштування ресурсу на фреймворку вимагає особливих знань від команд розробників, важливо вибрати дійсно професіоналів.
Особливості платформи:
 • Швидке створення абсолютно нових сайтів, з нуля;
 • Командна робота. Підключають кілька спеціалістів: програмістів, дизайнерів, аналітиків, маркетологів. Розробляється чітке ТЗ, і тільки після цього приступають до структури, унікального дизайну, тестів, запуску з подальшою підтримкою;
 • Тестується кожен файл та етап розробки. Особливо, якщо проект високої складності. Знайти помилку пізніше буде практично нереально і витратно за годиною.

Переваги сайтів на Laravel

Багато розробників зупиняють свій вибір саме на Laravel. А все тому, що даний сервіс має такі переваги:

 • На фреймворку передбачені вбудовані функції безпеки: захисту від SQL, XSS та CSRF.
 • Можливість налаштувати на сервісі багатомовність для сайту.
 • Платформа завжди актуальна, оскільки регулярно оновлюється.
 • Гарна продуктивність. Завдяки інструментам кешування всі сторінки веб-ресурсу швидко завантажуються.
 • Масштабованість - веб-ресурс на цьому сервісі створюється з урахуванням майбутнього розвитку. У будь-який момент можна буде внести зміни, встановити додаткові розширення та впровадити нові інструменти.
 • Швидкість розробки. На фреймворку є готові модулі, які можна використовувати для вирішення найпопулярніших завдань. Використання даного сервісу дозволяє в рази прискорити процес розробки та втілити найкреативніші ідеї в стислий термін.
 • Можливість створення структури ресурсу будь-якої складності.
 • Поновлення. За допомогою нових можливостей вдається покращувати ресурс та вести його за останніми тенденціями, враховуючи колишній шаблон;
 • Просте адміністрування.

Одна з головних переваг сервісу – проста інтеграція. Майданчику Ларавел пропонує чисті API-інтерфейси. На цьому фреймворку можна додати програму обліку С1, а також підключати різні платіжні системи, у тому числі PayPal і WebMoney.

Laravel

Як створюється сайт на платформі Laravel?

На цьому сервісі можна швидко створювати сайти будь-якої складності з нуля. Для розробки повноцінного та функціонального веб-порталу буде потрібна команда фахівців, що складається з досвідчених розробників, маркетолога, дизайнера, копірайтера, аналітика. Рекомендуємо довіряти розробку інтернет-магазину чи корпоративного сайту нашої студії. Ми зробимо все як треба.

Для створення якісного та привабливого сайту на фреймворку Ларавел потрібно зробити наступне:

 1. Насамперед потрібно визначитися з цілями та завданнями веб-сайту. Відштовхуючись від переваг та побажань клієнта, ми пропишемо його особливості та необхідний функціонал, складемо чітке ТЗ.
 2. Наступний етап полягає у створенні архітектури ресурсу. На платформі Ларавел архітектура створюється від головного до другорядного. Потім пишеться код і робиться вибудовування системи керування.
 3. Створення продаючого та унікального дизайну, верстка.
 4. Створення та наповнення майданчика контентом. Це може бути фото, відео та текст.
 5. Тестування. Цей етап у жодному разі не можна пропускати. Адже ми не хочемо втратити користувачів. Тому всі проблеми та баггі важливо усунути ще до запуску ресурсу. Враховуйте, що на тестування можливостей та інструментів складних проектів потрібно більше часу.
 6. Розміщення ресурсу на хостингу, запуск.
 7. Виконуємо технічну підтримку.

Створити гарний та зручний сайт недостатньо, щоб про ваш продукт дізналися клієнти. Далі вам потрібно розробити маркетингову стратегію розвитку проекту та замовити пошукове просування.

Laravel

Вигідно замовити сайт на Laravel у професіоналів Ocean Agency

Наші фахівці мають усі необхідні знання та навички, що дозволяють запускати топові сайти на платформі Laravel зі складною багаторівневою архітектурою, нестандартними функціями, продуманими користувачами інтерфейсами. Ознайомтеся з нашим портфоліо, та переконайтесь самі!

Досвід роботи з Laravel складає більше 8 років, що дозволяє нам справлятися навіть зі складними завданнями в стислий термін, надаючи клієнтам бажаний результат. Замовити створення сайту-візитки, корпоративного сайту, прибуткового інтернет-магазину або програми на фреймворку Ларавел за доступною вартістю ви можете на сайті або зателефонувавши. Щоб ми могли розрахувати ціну на послуги, заповніть бриф і опишіть завдання нашому менеджеру. Ми допоможемо розробити сайт, який вас виділятиме серед конкурентів.

Чудово!Чудово!
Корисно!Корисно!
Цікаво!Цікаво!
Не дуже!Не дуже!

Дякую!

Ваша думка дуже важлива для нас.

Дякую!