Задати питання

Мова:м. Київ, вул. Саперне поле 12

Час роботи

з 9-00 по 18-00, сб і нд вихідний

м. Одеса, вул. Фонтанська дорога 11

Час роботи

з 9-00 по 18-00, сб і нд вихідний

Надіслати заявку

Консалтингові послуги з SEO просування

Давайте обговорювати
Ocean
Давайте обговорювати
Переваги роботи з Ocean Agency
8+
Років досвіду роботи в різних нішах
24 +
Спеціалістів з різних сфер діяльності, які готові працювати над вашим проектом
3 місяці
Гарантії після здачі проекту
1000 +
Проектів, реалізованих нашою командою

Портфоліо

Всі проекти
Чому ми?
01
Комплексний підхід до вирішення бізнес-завдань
02
Зрозуміле ціноутворення кожному етапі проекту
03
Інструменти для безмежного функціоналу
04
Детальне тестування всіх запропонованих рішень
05
Повний супровід персональним менеджером на всіх етапах роботи
06
Технічна підтримка всіх проектів
07
Прозорі умови роботи
ocean

Консалтингові послуги з SEO просування

Просувати веб-сайт в топ видачі не так легко як здається, так як алгоритми пошукових систем на регулярній основі змінюються. Тому власники великого бізнесу і невеликих компаній замовляють SEO консалтинг - популярну і корисну послугу, що дозволяє знизити витрати, збільшити і зберегти трафік.

Консультування з SEO просування допомагає отримати необхідні знання і рекомендації по ефективному просуванню ресурсу, а також проаналізувати слабкі та сильні сайтів конкурентів.

Замовляйте SEO-консультація в наступних випадках:

 • позиції веб-ресурсу почали знижуватися;
 • ваш сайт знаходиться ще на етапі розробки - консалтингові послуги допоможуть створити сайт підготовленим до SEO просування;
 • розширення бізнесу - така послуга буде корисна тим, хто планує в найближчі місяці працювати з новими сегментами цільової аудиторії і надавати послуги в нових країнах;
 • пошукова оптимізація не приносить позитивних результатів, рівень продажів все одно низький;
 • веб-ресурс потрапив під фільтр - наші фахівці підкажуть, як зняти санкції.

СЕО консалтинг, проведений нашими кваліфікованими експертами, допомагає виявити помилки / недоліки в роботі сайту, знайти способи їх вирішення, професійно побудувати кількість посилань. В результаті у вас буде розуміння, як збільшити переходи на веб-портал і як підвищити впізнаваність вашої онлайн-сторінки у видачі Гугл / Яндекс.

Етапи консультації з просування сайтів

 1. Насамперед ми аналізуємо конкурентів. Щоб підвищити позиції вашого веб-сайту в пошуковій видачі, ми ретельно вивчаємо компанії з ТОП 10 у вашій бізнес-ніші, яким чином вони оптимізують сайти. Це дозволяє зрозуміти їх сильні і слабкі сторони, яких помилок не варто допускати. Ми допоможемо перевершити ваших конкурентів і зробимо все можливе, щоб ви посіли більш високу позицію у видачі.
 2. На наступному етапі розробляємо стратегію. Для цього ми використовуємо дані аналізу компаній-конкурентів і відштовхуємося від цілей, які потрібно досягти. У стратегії ми детально розпишемо, що краще змінити в просуванні, розраховуємо бюджет і скільки часу буде потрібно для реалізації проекту.
 3. Підбір інструментів. Для отримання бажаного результату вдаємося до використання перевірених ефективних рішень.
 4. Аналіз сайту. Для цього проводимо глибокий комплексний SEO-аудит веб-порталу. У підсумку ви отримуєте докладний звіт і поради щодо усунення виявлених помилок.

Ви можете замовити у нас одноразово консалтингові послуги з SEO просування або укласти договір, щоб отримувати консультації на постійній основі. Якщо ви вибираєте другий варіант, ви можете бути впевнені в більш високому результаті. Ми не тільки дамо ефективні рекомендації, але і проконтролюємо ефективність процесів, при необхідності підкоригуємо маркетингову стратегію, щоб результат просування вас точно порадував. Наша веб-студія працює з усіма бізнес-нішами.

Якщо у вашому штаті відсутні фахівці, які готові на вищому рівні виконати всі отримані рекомендації, радимо додатково замовити послуги з оптимізації.

Ціна на консультаційні послуги в Одесі

Вартість наших консультацій варіюються. Ціна розраховується індивідуально для кожного клієнта, з урахуванням його побажань і завдань. На цінник послуги впливає:

 • тематика;
 • тип сайту (інтернет-магазин, сайт для компанії та ін.);
 • розмір web-порталу;
 • рівень оптимізації.

Залиште заявку на сайті прямо зараз і ми з вами зв'яжемося в робочий час. Ми відповімо на ваші запитання, розрахуємо вартість консалтингових послуг і підготуємо працюють рекомендації.

Зв'язатися з нами