ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Надіслано!

Ми вже біжимо телефонувати вам
Купити кальян

Інтернет-магазин кальянів — kupit-kalyan.com.ua

Купити кальян

Ціль

1. Створити інтернет-магазин на продаж кальянної продукції

Завдання

1. Створити адаптивний дизайн. 2. Створити зручну навігацію сайтом
3. Опрацювати картку товару з докладним описом та можливістю оформити покупку на сайті

Купити кальян

КАТАЛОГ

Ми приділили особливу увагу опрацюванню каталогу. Для інтернет-магазину важливо, щоб каталог та навігація були зручними та нативними для клієнта

Купити кальян

Карточка товару

Зібрали всю потрібну інформацію щодо кожного товару в одному місці

Купити кальян

МОБІЛЬНЕ ВІДОБРАЗЕННЯ

Створили адаптивну версію для перегляду мобільного телефону

"Купити кальян" - інтернет-магазин з продажу курильних пристроїв від найкращих світових виробників. У цьому проекті наша команда займалася і розробкою дизайну, і версткою інтернет-магазину. Нам вдалося створити функціональний, зручний сайт, що може презентувати бізнес у вигідному світлі. Продумані всі деталі для того, щоб користувач отримав максимальний комфорт та зміг із задоволенням купити кальян та аксесуари до нього.

Розробка макету інтернет-магазину кальянів

При створенні макета сайту "Купити кальян" ми врахували всі побажання клієнта – підібрали брендові кольори та створили макети кожної сторінки:

  • чорний, червоний та сірий кольори виглядають дуже благородно, привертають увагу користувача;
  • дві версії сайту українською та російською мовами для задоволення побажань замовників з усієї країни;
  • зручна навігація по сайту, продумана система фільтрів для швидкого пошуку продукції за основними характеристиками: категорія, країна-виробник, комплектація, ціна та ін.;
  • докладний опис карток товару: кілька фото, технічні параметри, інформація про бренд, можливість додати у вибране для порівняння кількох позицій, опис особливостей, переваг обраної моделі.

Особливості головної сторінки

Відвідування сайту “Купити кальян” має викликати у цільової аудиторії бажання насолодитись ароматним димом. Візуальна частина сайту продумана до дрібниць. Зустрічає презентабельна картинка з пропозиціями вибору популярних моделей та дуже вигідною знижкою.

Для комфорту є окрема сторінка "Покупцеві", цікаві статті з оглядами, рейтингами, порівняннями кальянів, порадами як зробити процес ще кращим і ефективнішим для курця.

Відмінним інформаційним рішенням стала сторінка "Бренди", за допомогою якої можна дізнатися історію, особливості серії продукції від конкретної фірми - виробника.

Реєстрація в особистому кабінеті швидка – це варіант персоналізації, індивідуального підходу до клієнта, що спрощує процес оформлення покупки та прив'язує користувача до сайту, розвиваючи бажання повернуться.

Каталог товару

Додатково була зроблена робота з того, щоб зробити каталог товарів зручним та зрозумілим для клієнта.

При верстці сайту ми використовували технологію PHP Laravel, щоб дати сайту велику функціональність. Окрему роботу наші спеціалісти провели для створення зрозумілої навігації за каталогом із великою кількістю фільтрів.

Основні позиції каталогу включають:

  • кальяни;
  • шахти;
  • колби;
  • аксесуари;
  • вугілля для кальяну;
  • знижки.

Асортимент сайту величезний, можна купити кальян та всі доповнення в одному місці.

Додатково додали функціоналу з онлайн-оплати замовлення. А також розробили мобільну версію інтернет-магазину, що дає змогу без дискомфорту користуватися майданчиком зі смартфонів. Адаптивна версія розширює цільову аудиторію, доступ до сайту. Замовити товар з доставкою можна у будь-який час та у кожен населений пункт України.